Wartościowe treści na stronie

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Wartościowe treści na stronie

Postprzez slowodaje » 15 Maj 2018 08:07

Czy tworząc swoją witrynę lub sklep internetowy dbacie o treści jakie na niej zamieszczacie? Google zwraca coraz większa uwagę na to co umieszczamy w Internecie. Dla przykładu, wszelkie treści i teksty powinny być wartościowe i nieć jakąś wiedzę, trzeba zadbać o tytuł i opis każdej strony znajdującej się w witrynie, cała strona i znajdujące się na niej obrazy powinny być zoptymalizowane pod rozmiar urządzenia na jakim są wyświetlane, nie wolno umieszczać tekstów na grafice, URLe obrazów powinny mieć dobrą, czytelną strukturę. Przykładów można wymieniać wiele więcej, ale najważniejsze są wartościowe treści. Jeśli sami macie problem, aby dostosować je do obecnych standardów i wymagań, warto jest zlecić to specjalistom, np. http://slowodaje.pl/oferta/copywriting/. Z dobrym copywritingiem Wasza witryna na pewno podskoczy w wynikach wyszukiwania ;)
slowodaje
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 Maj 2018 07:55
Miejscowość: Białystok

Re: Wartościowe treści na stronie

Postprzez visnia » 04 Lip 2018 11:52

Zgadzam się z Tobą. Ja również korzystam z usług copywritera i jestem bardzo zadowolona. Natomiast zauważyłam też, że nie tylko treści zamieszczane na stronie internetowej są ważne, ale także grafika czy zdjęcia. Sama myślę nad rozbudową swojej strony właśnie pod kątem profesjonalnych zdjęć. Słyszeliście już jakieś oferty na temat Never Famous, tutaj link do ich strony http://nfstudio.pl/pl/. Widać, że to profesjonaliści w każdym calu. Muszę dokładnie dopytać o ofertę i pewnie się na nich zdecyduje.
visnia
 
Posty: 639
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

Re: Wartościowe treści na stronie

Postprzez delicja » 30 Lip 2018 20:02

Samemu przyznam się, że trudno stworzyć coś sensownego. Poza tym patrzymy na naszą twórczość nieobiektywnie. Lepiej powierzyć takie zadanie osobie, która się na tym zna i zrobi to naprawdę perfekcyjnie. Można w ten sposób naprawdę wiele zyskać. Tutaj https://dynanet.pl jest specjalista w dziedzinie copywritingu. Warto z nim podjąć współpracę w tej dziedzinie.
delicja
 
Posty: 705
Rejestracja: 17 Lip 2015 20:04

Re: Wartościowe treści na stronie

Postprzez KonradSkal » 28 Mar 2020 11:37

Witam, potrzebuję rady. Od kilku dni zastanawiam się czy by nie podjąć się pracy jako copywriter. Mam jednak pewne obawy, czy mi się uda w ogóle. Sporo artykułów na ten temat już przeczytałem Szukam jednak porady od kogoś kto pracuje na podobnym stanowisku. Od jakiegoś już czasu chcę pracować jako copywriter. Katowice to moje miejsce zamieszkania więc tam chciałbym coś znaleźć.
KonradSkal
 
Posty: 81
Rejestracja: 08 Lip 2019 08:43

Re: Wartościowe treści na stronie

Postprzez wiola55 » 22 Wrz 2021 08:59

Jeśli szukasz pracy jako copywriter to rzuć okiem tu https://najezykach.com.pl/forum/oglosze ... t3519.html . Świetna oferta moim zdaniem. Szukają kreatywnej i ambitnej osoby, także myślę, że dasz sobie radę. Warunki fajne, praca dokładnie taka jak szukasz, także warto spróbować.
wiola55
 
Posty: 97
Rejestracja: 20 Cze 2019 19:29

Re: Wartościowe treści na stronie

Postprzez ssabina » 14 Paź 2021 09:40

teraz można znaleźć bardzo dobre agencje na rynku jak https://virtualpeople.pl/ które zajmują się od podstaw wszystkim - również wartościowymi treściami. Może rozważcie taki sposób?
ssabina
 
Posty: 344
Rejestracja: 05 Lip 2017 21:55


Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron