Kredyt na fotowoltaike

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Kredyt na fotowoltaike

Postprzez alwador » 16 Mar 2022 09:04

Czy ktoś z was, posiada w swoim domu panele fotowoltaiczne na kredyt? Od dłuższego czasu, zastanawiam się nad ich założeniem, ale nie mam całej kwoty na taką inwestycje. Dlatego zastanawiam się nad kredytem, najlepiej z jak najmniejszym wkładem własnym. Jeśli znacie firmę, która udziela takich kredytów to proszę o jakiś namiar:)
alwador
 
Posty: 317
Rejestracja: 22 Sty 2018 21:24

Re: Kredyt na fotowoltaike

Postprzez visnia » 18 Mar 2022 10:07

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która udziela kredytów na ekoinwestycje to polecam ich - https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Dwoje moich znajomych korzystało z ich usług i z tego co mówią, są bardzo zadowolenie. Jeśli masz jakieś pytania, to pisz śmiało, postaram się ich podpytać :)
visnia
 
Posty: 1250
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

Re: Kredyt na fotowoltaike

Postprzez alwador » 22 Mar 2022 18:37

Mam dwa pytania. Pierwsze, to czy cały proces udzielania kredytu przebiega online? Drugie pytanie, to w jaki sposób jest zatwierdzana umowa kredytowa?
alwador
 
Posty: 317
Rejestracja: 22 Sty 2018 21:24

Re: Kredyt na fotowoltaike

Postprzez visnia » 24 Mar 2022 17:30

Jeśli chodzi o proces udzielania kredytu, to po prostu wypełniasz wniosek ratalny, trwa to jakieś trzy minuty. Następnie czekasz na decyzje, trwa to ok 5-7 minut. Kolejny krok to potwierdzenie umowy poprzez przelew na 1 zł. Myślę, że całkiem proste rozwiązanie.
visnia
 
Posty: 1250
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

Re: Kredyt na fotowoltaike

Postprzez alwador » 26 Mar 2022 09:34

Byłem na stronie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie i wypełniłem wniosek. Miałeś racje, wypełnienie wniosku było banalnie proste, a czas oczekiwania na decyzje, był ekspresowy. Teraz już tylko musze zadzwonić do firmy od paneli fotowoltaicznych i umówić się na konkretny termin montażu ;)
alwador
 
Posty: 317
Rejestracja: 22 Sty 2018 21:24

Re: Kredyt na fotowoltaike

Postprzez burn » 13 Kwi 2022 11:01

A może zamiast kredytu dofinansowanie? To też całkiem ciekawa opcja
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Kredyt na fotowoltaike

Postprzez rowia » 31 Sie 2022 19:03

W moim odczuciu nie ma nic niesamowitego w pożyczaniu pieniędzy, ale należy wiedzieć, że będzie to zobowiązanie do spłacenia. Bezsprzecznie różnie w życiu bywa i w razie czego spłata chwilówek okazała się problematyczna to trzeba szukać rozwiązań np. instrumentów finansowych np. konsolidacji.
rowia
 
Posty: 766
Rejestracja: 10 Wrz 2012 16:16


Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości