Profesjonalny sprzęt do mycia okien w biurowcach

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Profesjonalny sprzęt do mycia okien w biurowcach

Postprzez Aleksander » 11 Sie 2022 09:37

Cześć!
Zajmujemy się sprzątanie biurowców i pracami wysokościowymi. Szukamy dobrego sprzętu do mycia okien, aby nie pozostawiał dużych smug i pozwalał szybko oraz dokładnie zadbać o czystość okien. Czy możecie mi coś w tym zakresie doradzić z własnych doświadczeń?
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Profesjonalny sprzęt do mycia okien w biurowcach

Postprzez Jacekk » 18 Sie 2022 08:31

Odnośnie wyboru tego typu sprzętu to mogę pozytywnie wypowiedzieć się na temat sklepu Right Way, gdzie będziecie mogli znaleźć szeroki wybór zestawu aby cieszyć się wygodą i dokładnością mycia okien. Możesz w wolnej chwili zajrzeć tutaj https://right-way.eu/pl/c/Sprzet-do-mycia-okien/45 bo też nam udało się u nich kupić "ZESTAW DO MYCIA OKIEN KIJ 3M SZEROKOŚĆ 35 CM + PŁYN ŚCIERKA" i przyznam, że zdecydowanie daje radę. Dobra cena, no i teraz czyszczenie okien to przyjemność.
Jacekk
 
Posty: 433
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

Re: Profesjonalny sprzęt do mycia okien w biurowcach

Postprzez Josi » 19 Sie 2022 17:33

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i także uważam, że warto poszukiwania rozpocząć właśnie od takich sklepów jak pisze poprzednik, czyli Right Way ze względu na wybór, podejście obsługi i też naprawdę dobre ceny za pełne zestawy. Mozna tutaj także znaleźć na przykład mobilny system odwróconej osmozy OSMOZIS EVO ONE z którego w naszej firmie sprzątającej używamy.
Josi
 
Posty: 365
Rejestracja: 26 Lip 2019 08:17

Re: Profesjonalny sprzęt do mycia okien w biurowcach

Postprzez Aleksander » 19 Sie 2022 17:34

Ogromne dzięki za informacje, na pewno zerknę i mam nadzieję że jeszcze trochę informacji tutaj będzie się w temacie pojawiało.
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Profesjonalny sprzęt do mycia okien w biurowcach

Postprzez Kondik » 22 Sie 2022 08:34

Trudno się z Waszymi spostrzeżeniami nie zgodzić, odnośnie wyboru zestawów gotowych które umożliwią Ci sprawne i dokładne mycie przeszkleń w domu, czy też budynkach firmowych to warto zerknąć na https://right-way.eu/pl/c/Sprzet-do-mycia-okien/45 bo mają kilka opcji i też bardzo dobrą obsługę która na pewno pomoże w podjęciu jak najlepszej decyzji zakupowej. Ja używam zestawu do mycia okien kij 9m szerokość 35 cm + redukcja. Dobry i niezawodny, cena okey
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości