Zarabianie na lokatach?

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Re: Zarabianie na lokatach?

Postprzez Gibran4 » 15 Mar 2022 17:29

Nie wiem czy na tym można dużo zarobić, raczej wątpie. Jak zależy wam na szybki zarobku to poszukajcie innych sposobów. Jeżeli chodzi o zarabianie to najważniejszą rzeczą jest dobra praca, od tego polecam zacząć. Ja planuje zmienić swoją, oglądam nawet w necie oferty pracy warmińsko-mazurskie, chciałabym pracować w okolicach.
Gibran4
 
Posty: 364
Rejestracja: 03 Paź 2018 07:41

Re: Zarabianie na lokatach?

Postprzez burn » 13 Kwi 2022 11:06

Przy aktualnej sytuacji na rynku lokata to ogromna strata...
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Zarabianie na lokatach?

Postprzez bizgirl » 14 Kwi 2022 07:32

Zarabianie na lokatach to dzisiaj mały zysk. Zdecydowanie lepiej jest postawić na promocje bankowe. To okazja do zdobycia nawet premii pieniężnych. Tylko czy od nich nie trzeba zapłacić podatku? Na to pytanie poszukano odpowiedzi tutaj: https://subasta.pl/promocje-bankowe-a-p ... bankowych/ . Sprawdźcie, jak wyglądają sprawy podatkowe przy zyskach na promocjach bankowych.
bizgirl
 
Posty: 663
Rejestracja: 01 Mar 2016 15:44

Re: Zarabianie na lokatach?

Postprzez gracia » 24 Kwi 2022 19:09

Ogólnie fajnym sposobem na zarabianie jest internet. Sama wcześniej dość dużo czytałam o e-pensja opinie i muszę przyznać, że pozytywnie mnie cały projekt zaskoczył. Lubię to co robię i przede wszystkim mam satysfakcję bo wiem że się rozwijam i zdobywam nowe umiejętności.
gracia
 
Posty: 162
Rejestracja: 23 Mar 2020 10:41

Re: Zarabianie na lokatach?

Postprzez gerard » 25 Kwi 2022 16:00

To już nie te czasy, bo albo się tym człowiek zajmuje zawodowo albo tylko się na tym straci. A jak już inwestować, to np w ziemię, bo to zawsze zysk po latach lub w ppk, bo to tylko2% a na emeryturze będzie z tego miły dodatek finansowy
gerard
 
Posty: 115
Rejestracja: 21 Mar 2020 14:37

Re: Zarabianie na lokatach?

Postprzez Aleksander » 18 Sie 2022 08:05

Na pewno warto rozważyć zakup metali szlachetnych i tutaj polecam wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie, dobre ceny i co również ważne szybkie realizacje w ciągu 24h co również na tle konkurencji ich wyróżnia
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Zarabianie na lokatach?

Postprzez rowia » 31 Sie 2022 17:46

Macie racje, że warto inwestować, ale czasami nie jest tak kolorowo. Chodzi mi o branie pieniędzy z instytucji pożyczkowych i wejście w długi. Koniecznie trzeba szybko znaleźć rozwiązanie i na przykład pomocna może być konsolidacja chwilówek . Jest to na pewno pomocne rozwiązanie.
rowia
 
Posty: 766
Rejestracja: 10 Wrz 2012 16:16

Poprzednia

Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości