Okna jakie wybrać?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Okna jakie wybrać?

Postprzez icon » 20 Gru 2021 12:57

Czy możecie podpowiedzieć jakie okna wybrać do domu? Jak wpisuję np. w wyszukiwarkę okna aluminiowe warszawa okazuje się, że wyników jest dość sporo. Jednak zarówno sklepy z oknami jak i producenci mają w ofercie kilka modeli okien. I tu pojawia się pytanie jakie okna wybrać do domu. Tak by być z nich jak najbardziej i jak najdłużej zadowolonym.
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: Okna jakie wybrać?

Postprzez Racer » 22 Gru 2021 13:44

Ja mam u siebie okna od firmy Atos z Lublina i dzięki nim mogę cieszyć się odpowiednim poziomem szczelności.
Racer
 
Posty: 570
Rejestracja: 20 Mar 2017 13:49
Miejscowość: Jaworzno

Re: Okna jakie wybrać?

Postprzez paku » 23 Gru 2021 13:17

Interesuje mnie okna dachowe sklep. Ktoś z Was ma takie okna?
Możecie pokazać, jak to wygląda po kilku latach użytkowania?
Jesteście zadowoleni czy raczej średnio? No i jak to wypada kosztowo?
paku
 
Posty: 340
Rejestracja: 03 Paź 2013 09:50

Re: Okna jakie wybrać?

Postprzez rafek34 » 03 Sty 2022 10:56

Dla mnie liderem wśród producentów okien jest drutex. Okna mają super i według mnie warto sprawdzić ofertę. Jakościowo spełniają się super, znajomi polecają i wśród nich też jest opinia, że drutex to dobra i sprawdzona firma.
rafek34
 
Posty: 597
Rejestracja: 11 Maj 2015 18:48

Re: Okna jakie wybrać?

Postprzez usper » 13 Sty 2022 20:05

Jeśli musisz kupić także okna dachowe to od siebie polecam takie https://dakea.pl/produkty/okna/ . To sprawdzony producent, w wielu miejscach można kupić ich produkty. Udzielają aż 20 lat gwarancji, od przeszło 70 lat zajmują się produkcją. Na okna dachowe warto zdecydować się już na etapie budowy domu, wtedy trzeba szukać jakie okna będą najlepsze. Jak montowany jest dach to oczywiście od razu okna.
usper
 
Posty: 264
Rejestracja: 17 Mar 2020 18:37

Re: Okna jakie wybrać?

Postprzez kurzamelodia » 19 Sty 2022 16:07

My zdecydowaliśmy się na PCV Drutex ale o podwyższonej izolacyjności - Uw pojedynczego okna nie przekracza 0,8. Wszystkie okna kupione w Kenbudzie w Krakowie wraz z zamówioną usługą montażu https://www.kenbud.pl/
kurzamelodia
 
Posty: 194
Rejestracja: 27 Maj 2019 13:20

Re: Okna jakie wybrać?

Postprzez saki89 » 24 Sty 2022 23:32

Za dużo jest różnych firm produkujących okna. Trudno znać wszystkie. Co do samych okien to my mamy okna pcv firmy Drutex. I mogę Ci je polecić. Okna solidne, ciepłe, super wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zresztą firma jest znana od lat jako producent wysokiej jakości okien.
saki89
 
Posty: 1701
Rejestracja: 29 Sie 2018 13:52

Re: Okna jakie wybrać?

Postprzez DingDong » 25 Sty 2022 06:23

Jeśli interesują cię okna aluminiowe to zapoznaj się z ofertą firmy Jezierki - https://jezierski.com.pl/. Jest to znana od lat firma, produkująca okna wysokiej jakości, w oparciu o sprawdzone systemy najlepszych producentów. Ich ona mają świetne parametry izolacji cieplnej, są bezpieczne i mają wyjątkowy design. Takie okna zapewniają wysoki standart na lat.
DingDong
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Paź 2018 09:15

Re: Okna jakie wybrać?

Postprzez bajabongo » 25 Sty 2022 16:09

Jeśli nie jesteście przekonani co do tego, jakie okna wybrać do swojego domu, to podrzucam stronkę sklepu https://noweokna.pl/okna/alum . Oferta naprawdę godna rozważenia. Ich okna, to połączenie przede wszystkim wysokich właściwości użytkowych oraz pionierskich rozwiązań w zakresie energooszczędności. Warto też dodać, że okna które mają w ofercie należą do najbezpieczniejszych na rynku, tak więc nie musimy obawiać się o swój dorobek jaki mamy w domu. Podstawowe wyposażenie to m.in. 2 zaczepny antywyważeniowe
bajabongo
 
Posty: 150
Rejestracja: 20 Lis 2019 21:14

Re: Okna jakie wybrać?

Postprzez alwador » 25 Sty 2022 17:58

Osobiście myślę nad tym, czy najlepszym wyborem będą okna z żaluzjami międzyszybowymi. Jeszcze do niedawna, nie wiedziałem że taki istnieją. Bardzo ważną zaletą żaluzji międzyszybowych jest ich ochrona przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami. Spoczywające w tym miejscu żaluzje są bezpieczne, dlatego ich mechanizm pozostaje nienaruszony i pracuję bez problemu nawet przez dziesiątki lat.
alwador
 
Posty: 317
Rejestracja: 22 Sty 2018 21:24

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron