Dzieciece

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Dzieciece

Postprzez ewabrzezinska » 12 Cze 2019 19:13

Dzien dobry. Jakie buciki kupujecie swoim maluchom? Buty dla dzieci Zaxy Czy takie modele sa waszym zdaniem odpowiednie dla dziecka w 2 klasie podstawowki? Moze ktos z was zna sie bardziej na rzeczy i pomoze mi z tym problemem. Z gory dzieki, pozdrawiam.
Nie na darmo Niemcy nazywają atak słowem oznaczającym burzę.
ewabrzezinska
 
Posty: 92
Rejestracja: 26 Sie 2017 22:15
Miejscowość: Polska

Re: Dzieciece

Postprzez justa88 » 23 Lis 2020 11:58

Jeśli szukasz jakiś fajnych bucików to mogę ci polecić kapcie befado , mają na prawdę fajne modele, w dodatku są w bardzo dobrej cenie. Kapcie są na prawdę wygodne, dzieciaki są zadowolone i bardzo lubią w nich chodzić. Jakość też jest na prawdę wysoka więc warto sobie je sprawdzić.
justa88
 
Posty: 121
Rejestracja: 27 Maj 2018 17:31

Re: Dzieciece

Postprzez garderobiana » 01 Gru 2021 16:48

Idę do siostry w odwiedziny i chciałam kupić jakiś przydatny drobiazg. Widziałam, że jej synek zasuwa po domu bez butów, wymyśliłam więc by kupić kapcie dla dzieci. I tu się pojawił problem, bo zupełnie nie wiedziałam, jak je wybrać, na co zwracać uwagę. Dopiero po przeczytaniu artykułu https://www.tuputupu.pl/blog/zdrowe-i-wygodne-kapcie-dla-dzieci-jak-dobrac-pantofle-do-malych-stopek/ rozjaśniło mi się w tym temacie.
garderobiana
 
Posty: 822
Rejestracja: 30 Cze 2018 19:04


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron