W co najlepiej inwestować

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: W co najlepiej inwestować

Postprzez jędrka » 28 Paź 2021 11:27

Zależy co konkretnie mamy na myśli jeśli chodzi o inwestowanie. Ja np prowadzą firmę i praktycznie non stop muszę inwestować w reklamę żeby się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Obecnie zlecam takie działania marketingowe agencji http://marketingprewencyjny.pl/ która dla mnie osobiście bardzo fajnie daje radę.
jędrka
 
Posty: 106
Rejestracja: 15 Sty 2020 22:30

Re: W co najlepiej inwestować

Postprzez galia » 29 Paź 2021 12:00

Wiecie, co ja Wam powiem? To już nie wiadomo, co w ogóle robić i jak działać. Tak naprawdę przecież można w handel złotem inwestycyjnym iść i to też może przynieść korzyści. Sposobów na mnożenie mamony jest mnóstwo, pozostaje jedynie pytanie, na co się zdecydujemy i co tak naprawdę nam przyniesie korzyści.
galia
 
Posty: 155
Rejestracja: 01 Sie 2019 12:14

Re: W co najlepiej inwestować

Postprzez dzuma » 30 Paź 2021 11:45

Ja zaczęłam inwestowanie po szkoleniach u Roberta Gawędy. Nie ma co w ślepo wykładać kasy, pierw takie kursy a potem dopiero zaczynąc, żeby nie tracić!
dzuma
 
Posty: 638
Rejestracja: 25 Kwi 2018 13:18

Re: W co najlepiej inwestować

Postprzez adameerr » 08 Lis 2021 15:51

Przede wszystkim musisz pomyśleć, co w Twojej firmie szwankuje, żebyś mógł podjąć odpowiednie działania. Ja zacząłbym od inwestycji w pracowników. Jeżeli chcesz usprawnić ich pracę oraz zwiększyć efektywność, warto zwrócić uwagę na programy motywacyjne, wspomniane m.in. tutaj https://motivationdirectpl.weebly.com/. Szczęśliwy pracownik to kompetentny pracownik, a tylko tacy stanowią o sile Twojego przedsiębiorstwa! ;)
adameerr
 
Posty: 255
Rejestracja: 03 Gru 2013 13:16

Re: W co najlepiej inwestować

Postprzez burn » 15 Lis 2021 14:36

A co sądzicie o kamieniach szlachetnych? Warto?
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: W co najlepiej inwestować

Postprzez dzuma » 26 Lis 2021 15:15

Z tego co widzę i też wnioskuje po sobie to inwestycje w nieruchomości to dobry krok. Warto też mieć w razie czego sprawdzonego zarządce. U nas firma http://www.kupiec-zarzadca.pl kawał dobrej roboty wykonuje w tym zakresie. Mają spore doświadczenie
dzuma
 
Posty: 638
Rejestracja: 25 Kwi 2018 13:18

Re: W co najlepiej inwestować

Postprzez Josi » 27 Lis 2021 14:59

Zdecydowanie warto też bezpiecznie ulokować swoje oszczędności i zastanowić się nad zakupem fizycznego złota i srebra które na pewno nie będą traciły na wartości patrząc z perspektywy lat. Duży wybór takich produktów możecie sobie znaleźć w ofercie mennicaskarbowa.pl . Posiadają oni jednak najlepszą ofertę, ceny są bardzo korzystne, dodatkowo mamy pewność co do oryginalności i też są praktycznie dostępne od ręki z realizacją w ciągu 24 godzin.
Josi
 
Posty: 365
Rejestracja: 26 Lip 2019 08:17

Re: W co najlepiej inwestować

Postprzez saki89 » 04 Mar 2022 01:07

A gdyby tak postawić na fundusz otwarty ? Wiem, że możliwości jest całkiem sporo, jeśli chodzi o różnego rodzaju fundusze i aktualnie sama nad czymś się rozglądam, z nadzieję, że bez problemu znajdę dobre dla siebie rozwiązanie. Jestem ciekawa, jakie konkretnie korzyści z takich funduszy płyną.
saki89
 
Posty: 1699
Rejestracja: 29 Sie 2018 13:52

Re: W co najlepiej inwestować

Postprzez Olsy » 11 Mar 2022 11:05

W mojej ocenie najpewniejszymi opcjami inwestycji są zdecydowanie metale szlachetne jak złoto, lub srebro jako bezpieczna lokata kapitału na długie lata. Akurat jeżeli o mnie chodzi to osobiście uważam, że tutaj warto rozważyć zakupy w https://www.mennicaskarbowa.pl/ ponieważ to co ich wyróżnia to mega szybka realizacja, bezpieczeństwo zakupów i też całkiem dobre ceny :)
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: W co najlepiej inwestować

Postprzez gerard » 25 Kwi 2022 20:38

Najlepiej w ziemię, bo tej nie przybędzie, więc cena zawsze pójdzie w górę. Ale ja też zdecydowałem się na ppk, co pozornie są małą inwestycją, bo raptem 2% co miesiąc z pensji, ale sumarycznie po latach, będzie z tego przyjemny dodatek do emerytury
gerard
 
Posty: 115
Rejestracja: 21 Mar 2020 14:37

PoprzedniaNastępna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości