Własna kawiarnia - wyposażenie

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Własna kawiarnia - wyposażenie

Postprzez bella91 » 13 Maj 2021 05:12

Na pewno przyda wam się też porządny okap kuchenny! Od siebie mogę polecić markę Ciarko Design. Moim zdaniem ma najwyższej jakości okapy. Wybór jest bardzo duży a ceny nie odstraszają. Na pewno wybierzesz odpowiedni do swojej kawiarni.
bella91

Postprzez rosochacki » 31 Maj 2021 12:34

Koliber o tym pisał ale jak szukacie zmywarki dla gastronomii, to też służę pomocą ;) Sami do naszej kawiarni zamawialiśmy model kapturowy od Winterhalter. Wydajność, czystość i higiena naczyń na najwyższym poziomie + inteligentne wykorzystanie energii i mniejsze zużycie wody. Taki sprzęt to ja doceniam i polecam każdemu restauratorowi! :)
rosochacki

Postprzez Paweł77 » 25 Lis 2021 20:12

Własna kawiarnia to musi być super sprawa, dla mnie byłaby to przygoda, ale jak czasem jestem na zakupach i idę sobie na kawę np. tu https://www.milleniumhall.pl/marki/rest ... arnie.html to widzę, jak dużo pracy trzeba w takiej kawiarni wykonać. No i nie oszukujmy się, parzyć dobrą kawę też trzeba umieć. Dlatego ja raczej pozostanę przy wspieraniu cudzych kawiarnianych biznesów.
Paweł77

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości