lokaty bankowe

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Re: lokaty bankowe

Postprzez melek » 31 Sie 2021 20:24

Lokaty bankowe to dobra rzecz ale ja bym na tym nie poprzestał bo warto na przyszłość oszczędzać też w ppk, tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ zostało to dokładnie wyliczone. Tol z programem przyniósł całkiem niezłe zyski jak widać
melek
 
Posty: 93
Rejestracja: 06 Maj 2018 11:01

Re: lokaty bankowe

Postprzez Tubrin » 06 Wrz 2021 10:06

Lokaty bankowe często maja jakieś dodatkowe opłaty za prowadzenie konta. Spójrz sobie w rankingi najlepiej oprocentowanych lokat krótko albo długoterminowych, w zalezności w jaką mierzysz. Wysoko często znajduje się Toyot Bank a także posiadają opcję lokata bez konta, dzięki czemu unikasz tych opłat o których wspomniałem na początku
Jak chcecie więcej informacji to zapraszam do poczytania: https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/oszczedzanie/
Tubrin
 
Posty: 47
Rejestracja: 06 Sie 2019 01:43

Re: lokaty bankowe

Postprzez emma » 30 Lis 2021 11:29

Ja odkąd mam już swoją rodzinę staram się rozsądnie podchodzić do kwestii związanych z inwestowaniem czy oszczędzaniem. Szczególnie biorę tu pod uwagę przyszłość dzieci. Szukając sprawdzonych produktów trafiłam na interesująca ofertę firmy Generali Investments. Tu znajdziecie sprawdzone i co ważniejsze skuteczne produkty ułatwiające inwestowanie czy bezpieczne odkładanie pieniędzy.
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: lokaty bankowe

Postprzez Tubrin » 07 Gru 2021 06:12

Myślę, że inwestowanie w nieruchomości to najlepszy strzał inwestycyjny jaki można sobie wymarzyć, bo nie umiem sobie wyobrazić straty na tej inwestycji. Jednakże nie każd ma takie pieniądze i nieruchomości są bardzo drogie. Póki co moje pieniądzę czekają sobie grzecznie w banku toyota, gdzie moja lokata oprocentowanie ma nienajgorsze i nie muszę się martwić o wzrastający koszt prowadzenia konta. Myślę, że lokaty bankowe dalej nie są najgorszym rozwiązaniem oszczędzania
Tubrin
 
Posty: 47
Rejestracja: 06 Sie 2019 01:43

Re: lokaty bankowe

Postprzez AnnaMaria90 » 04 Sty 2022 19:08

Nie jestem przekonana, czy lokowanie swoich oszczędności na lokatach ma obecnie jakikolwiek sens. Myślę, ze większy zysk mogą dać obligacje długoterminowe. Jeśli nie macie pomysłu na to z jakiego produktu inwestycyjnego skorzystać to warto zgłosić się do doradcy z firmy Generali Investments.
.
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: lokaty bankowe

Postprzez Miren » 27 Sty 2022 20:49

Według mnie zdecydowanie warto zainwestować swoje pieniądze w coś stałego, tak jak na przykład złoto, które w długiej perspektywie jednak skutecznie przechowuje wartość. My zdecydowaliśmy się właśnie cześć środków zainwestować w monety złote bulionowe na dłuższą przyszłość. Dlatego warto zajrzeć na https://www.mennicaskarbowa.pl/ i dowiedzieć się jak można chronić swoje oszczędności przed bardzo wysoką inflacją i spadkiem wartości waluty.
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: lokaty bankowe

Postprzez indygo » 16 Mar 2022 08:42

Lokaty zwykle wiąża się z niewielkim zyskiem. A są równie bezpieczne inwestycje a jednak bardziej opłacalne. Chociażby takie projekty deweloperskie https://novafinances.pl/ Włożone w nie pieniądze są zabezpieczone wkładem własnym inwestora wiodącego
indygo
 
Posty: 353
Rejestracja: 04 Lip 2017 21:22

Re: lokaty bankowe

Postprzez Josi » 28 Cze 2022 09:20

Zdecydowanie warto postawić na dobrą i sprawdzoną mennicę skarbową, gdzie będą mogli Państwo znaleźć m.in złote i srebrne sztabki oraz monety 1 uncjowe, ale również mniejsze. Mamy jedne z najlepszych cen, zapewniamy pełne wsparcie obsługi i oczywiście licząc na szybkie realizacje (oraz możliwość odbioru produktów w punktach stacjonarnych).
Josi
 
Posty: 365
Rejestracja: 26 Lip 2019 08:17

Poprzednia

Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron