Inwestowanie

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Re: Inwestowanie

Postprzez mpiryjczyk » 02 Cze 2021 10:24

W co inwestujecie?

___
pałac hotel
mpiryjczyk
 
Posty: 1595
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Inwestowanie

Postprzez urzędnikja » 29 Cze 2021 09:13

Mam zamiar zainwestować w kupno mieszkania. Zainteresowała mnie ta oferta tu https://www.mieszkania.inter-bud.pl/mieszkania-na-sprzedaz-fabryczna-city Bardzo ciekawa oferta miszkaniawa, położona w ładnym i zielonym miejscu. Co ważne znajdują się garaż wielostanowiskowy. Mam zamiar skorzystać z danych kontaktowych i umówić się na spotkanie.
urzędnikja
 
Posty: 551
Rejestracja: 22 Paź 2017 13:28

Re: Inwestowanie

Postprzez Gregor25 » 29 Cze 2021 12:41

Jak zabierasz się za inwestowanie to nieruchomości dalej są w cenie i warto w nie inwestować o ile cena jest atrakcyjna. W stolicy warto zainteresować się ofertą tego dewelopera https://slawbud.pl/ bo ma jeszcze kilka pozycji w niskich cenach i dobrych lokalizacjach. Taka inwestycja na pewno się zwróci i przyniesie niezły zysk.
Gregor25
 
Posty: 653
Rejestracja: 02 Maj 2019 20:44

Re: Inwestowanie

Postprzez Toska » 19 Lip 2021 14:30

Ja uważam, ze hotel, apartamenty na wynajem lub pokoje to zawsze dobra inwestycja - szczególnie nad morze i w górach. Tutaj https://mamopracuj.pl/rynek-pracy-w-bra ... mienia-sie znajdziesz informacje co zmienia się w branży horeca. Sama myślę o własnym hotelu przy plaży.
Toska
 
Posty: 326
Rejestracja: 26 Mar 2018 11:52

Re: Inwestowanie

Postprzez fastka » 20 Lip 2021 07:42

Jak inwestować w nieruchomości to tylko w takie apartamenty jak te na osiedlu Modern Tower z widokiem na morze. W budynku ma być też taras widokowy bo widok z tej lokalizacji faktycznie jest niesamowity
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: Inwestowanie

Postprzez visnia » 20 Lip 2021 10:18

Inwestowanie w pożyczki w Polsce zyskuje na popularności i faktycznie coraz więcej firm interesuje się tym tematem. Właściwie to ja nie tak dawno zaczęłam interesować się inwestowanie w pożyczki i powiem wam szczerze, że w bardzo krótkim czasie udało mi się nieźle na tym wyjśc.
visnia
 
Posty: 1243
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

Re: Inwestowanie

Postprzez bella91 » 27 Lip 2021 20:11

Otwarcie własnego hotelu to moim zdaniem bardzo dobry pomysł! Zobacz sobie jakie łóżka ma w swojej ofercie ten producent łóżek hotelowych. Moim zdaniem są swietne i warto mieć je w pokojach hotelowych. Ja podobne łóżko mam w domu i jestem z niego bardzo zadowolona.
bella91
 
Posty: 504
Rejestracja: 20 Lut 2020 20:24

Re: Inwestowanie

Postprzez Komidze » 29 Lip 2021 18:49

Mnie ostatnio męczy fakt, iż woda w mojej firmie jest chyba średniej jakości i przydałyby się filtry. Właśnie w to chcę zainwestować i myślałem o takim rozwiązaniu - https://mojawoda.com/filtry-wody-caly-dom. Co sądzicie? Myślę, że ma szansę się sprawdzić. Jakieś własne doświadczenia w tym temacie?
Komidze
 
Posty: 27
Rejestracja: 22 Cze 2019 09:18

Re: Inwestowanie

Postprzez antoni443 » 17 Sie 2021 17:35

Jeśli wspólnie z drugą osoba chcesz połączyć swoje siły inwestycyjne i szukasz apartamentu, to są to apartamenty pod inwestycje, wynajem i zarabiasz na tym to jest dla ciebie stworzona oferta Condo condo.pl . Jest to firma która działa już wiele lat na rynku mieszkań i ma doświadczenie. Domku są w bardzo dobrych miejscach, nowocześnie zaprojektowane przez doświadczonych specjalistów gotowe do wynajmu dzięki czemu będziesz mógł bezpiecznie zarabiać.
antoni443
 
Posty: 81
Rejestracja: 18 Lip 2019 06:14

Re: Inwestowanie

Postprzez Kamilla36 » 05 Wrz 2021 20:25

Do inwestowania trzeba zawsze rozsądnie podejść, aby nie stracić zainwestowanych oszczędności, a móc je powiększyć. Jeśli masz już większe oszczędności, na pewno świetnie sprawdzi się lokata rentierska, która chociaż jest na dłuższy okres czasu, na pewno przyniesie spore zyski.
Kamilla36
 
Posty: 298
Rejestracja: 11 Mar 2019 12:58

PoprzedniaNastępna

Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości