Samochód dla rodziny - Rzeszów

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Samochód dla rodziny - Rzeszów

Postprzez Miren » 09 Lip 2021 19:08

Szukam ciekawych propozycji w zakresie aut rodzinnych, jesteśmy z Rzeszowa więc dobrze jakby też był to salon samochodowy z tych rejonów. Rozważam jakiegoś większego sedana, albo SUV-a. Powiecie mi coś więcej na ich temat, będę wdzięczny za konkrety z Waszej strony!
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Samochód dla rodziny - Rzeszów

Postprzez Olsy » 11 Lip 2021 13:19

Akurat jeżeli szukacie dobrej jakości w zakresie wyboru odpowiedniego auta firmowego, czy prywatnego to w salonie Auto Res można liczyć na jasne warunki, duże możliwości i pełne wsparcie obsługi. Dlatego warto w wolnej chwili przejrzeć propozycje jakie przygotowali, bo naprawdę nieźle wygląda to cenowo nie tylko w przypadku modeli nowych, ale i tych używanych. No i co również ważne mając przy tym pewność, że stan techniczny nie pozostawia zastrzeżeń.
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Samochód dla rodziny - Rzeszów

Postprzez Kondik » 16 Lip 2021 14:04

Akurat jeśli chodzi o wybór ciekawych samochodów w wersji SUV to też myślę, że taki nowy hybrydowy Hyundai Tucson jednak robi robotę. Tym bardziej, że mega mi się podoba od strony wizualnej. W Rzeszowie z szeroką ofertą Hyundaia jest własnie salon Auto Res, ale wcześniej możesz zajrzeć sobie na ich stronę http://www.auto-res.pl/ i sprawdzić autka jakie mają w ofercie przygotowane i wtedy ewentualnie się umówić na wizyte, czy jazde próbną.
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: Samochód dla rodziny - Rzeszów

Postprzez Miren » 20 Lip 2021 12:18

Dzięki wielkie za wskazówki! Na pewno sprawdzę, jeszcze jakieś informacje się pojawią?
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Samochód dla rodziny - Rzeszów

Postprzez jjusti18 » 28 Lip 2021 10:47

No, dobrze... A czy wiecie przykładowo co może wpływać niekorzystnie na szybę auta? Co robić, aby się ona nie porysowała??? Tutaj https://www.oximo.pl/co-zrobic-aby-nie-porysowac-szyby/ znalazłam interesujący w tym kierunku poradnik, możecie sobie sprawdzić...
jjusti18
 
Posty: 917
Rejestracja: 13 Paź 2017 21:26

Re: Samochód dla rodziny - Rzeszów

Postprzez Jacekk » 05 Sie 2021 08:27

Również uważam, że jeżeli chodzi o poszukiwanie dobrego samochodu na lata to warto będzie jednak zwrócić uwagę na oferty topowych salonów samochodowych w których będziecie mogli znaleźć modele nowe i używane, ale jednocześnie przy tym licząc na wsparcie obsługi, szeroki wybór modeli i też wsparcie serwisowe aso. W Rzeszowie będziecie mogli liczyć właśnie na taka pomoc, wybór i profesjonalne wsparcie obsługi ze strony Auto Res, jak do tej pory mojego zaufania zdecydowanie nie zawiedli.
Jacekk
 
Posty: 433
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

Re: Samochód dla rodziny - Rzeszów

Postprzez justajos » 13 Sie 2021 11:16

Jeżeli możesz podjechać do Bielska-Białej sprawdź sobie ofertę Auto-Boss jest to dealer Volvo. Ja tam kupowałem używane S60 i jestem zadowolony z jego stanu oraz ceny. Mają profesjonalną obsługę i często urządzają jakieś promocje czy wyprzedaże.
Ostatnio edytowany przez justajos, 18 Paź 2021 09:37, edytowano w sumie 1 raz
justajos
 
Posty: 42
Rejestracja: 07 Sty 2019 13:33

Re: Samochód dla rodziny - Rzeszów

Postprzez draco » 19 Sie 2021 18:56

Byłem wczoraj w salonie Dyszkiewicza https://dyszkiewicz.renault.pl/ przyjrzeć się samochodom Renault. Miło zaskoczył mnie model Captur. Przyznam, że po obejrzanej reklamie w telewizji nie zrobił na mnie większego wrażenia. Zdecydowanie zyskał przy bliższym poznaniu. Umówiłem się na jazdę próbną. Żona już mnie namawia na jego kupno. Wydaje się idealnym samochodem dla rodziny. Zobaczymy.
draco
 
Posty: 53
Rejestracja: 25 Maj 2019 04:50

Re: Samochód dla rodziny - Rzeszów

Postprzez Josi » 25 Sie 2021 15:41

Jeśli już szukasz dobrego salonu samochodowego w Rzeszowie to Auto Res jest na pewno jednym z lepszym wyborów. Z tego względu że mają naprawdę dobrze zestawioną ofertę aut nowych i pojawiających się okazjach aut używanych. Do tego obsługa sprzedażowa i serwisowa na której wsparcie można na każdym etapie liczyć. No i też właśnie od razu ten autoryzowany serwis więc na naprawy gwarancyjne można od razu do nich jechać
Josi
 
Posty: 365
Rejestracja: 26 Lip 2019 08:17

Re: Samochód dla rodziny - Rzeszów

Postprzez FilipS » 31 Sie 2021 07:34

A co sądzicie o Fiat Tipo 2021 warto kupić i na co uważać, bo właśnie jakoś wpadł mi w oko no i też nie jest drogi jak na nowe auto. Liczę na Waszą pomoc!
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 14 gości