Ciąża kosmetyki sklepy

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Ciąża kosmetyki sklepy

Postprzez Frequentzhw » 01 Sie 2021 15:01

Hej. Mam pewien problem. Staram się znaleźć dobry sklep online zajmujący się sprzedawaniem kosmetyków dla kobiet w ciąży. Zależy mi przede wszystkim, aby produkty były naturalne i skuteczne. Jak na razie trafiłam na taki: https://beautymamasense.pl/kosmetyki-na-rozstepy/kremy-i-balsamy-na-rozstepy/ Możecie jeszcze coś polecić?
Frequentzhw
 
Posty: 4
Rejestracja: 27 Lut 2020 13:38

Re: Ciąża kosmetyki sklepy

Postprzez magdap » 12 Sie 2021 12:52

Osobiście wiele rzeczy związanych z okresem ciążowym i poporodowym kupowałam w Smykolandzie. Od bielizny ciążowej, poprzez laktatory, aż po poduszki do karmienia. Zajrzyj do nich, bo mają naprawdę bogaty asorytment.
magdap
 
Posty: 836
Rejestracja: 23 Sty 2020 09:25

Re: Ciąża kosmetyki sklepy

Postprzez bajabongo » 14 Sie 2021 17:00

a sprawdzalas sobie kosmetyki z bielendy? ja je normalnie w ciazy stosowalam, maja bardzo dobre sklady i swietna jakosc, a wcale nie sa jakies mega drogie
bajabongo
 
Posty: 150
Rejestracja: 20 Lis 2019 21:14

Re: Ciąża kosmetyki sklepy

Postprzez KarinaM » 19 Sie 2021 14:29

Ciąża sama w sobie jest bardzo stresująca, więc warto zawsze podchodzić do tego czasu w sposób jak najbardziej bezpieczny.
Ostatnio edytowany przez KarinaM, 06 Kwi 2022 09:39, edytowano w sumie 1 raz
KarinaM
 
Posty: 824
Rejestracja: 08 Cze 2017 21:17

Re: Ciąża kosmetyki sklepy

Postprzez kazia74 » 19 Wrz 2021 09:37

W ciąży wiele kobiet boryka się z problemem suchości pochwy. Jeśli też masz taki problem to koniecznie porozmawiaj o nim z ginekologiem. Kup sobie też w aptece preparat nawilżający Vagisan w kremie lub globulkach. Mi bardzo pomógł, świetnie nawilża i natłuszcza.
kazia74
 
Posty: 519
Rejestracja: 24 Lut 2020 08:51

Re: Ciąża kosmetyki sklepy

Postprzez angel55 » 28 Lis 2021 20:26

Bardzo dobrze, że dzielicie się doświadczeniami w takim temacie. Myślę, że każda kobieta w ciąży chce mieć pewność, że stosuje bezpieczne kosmetyki, które pozowlą jej utryzmać ciało w odpowiednim stanie. Z polecenia znajomej jakiś czas temu natrafiłam na ten wpis: https://www.ezebra.pl/pl/blog/jakie-kos ... 37024.html znajdziecie tam konkretne informacje o tym jakie kosmetyki warto mieć w swojej kosmetyczce właśnie będąc w ciąży. Myślę, że warto sobie zerknąć jeśli akurat powoli rozeznajecie się w temacie.
angel55
 
Posty: 935
Rejestracja: 26 Sie 2017 16:14

Re: Ciąża kosmetyki sklepy

Postprzez topelka » 30 Kwi 2022 20:13

Ja kupuję kosmetyki takie jak wcześniej, moja skóra nie reaguje inaczej jak na razie a zawsze zwracałam uwagę aby to były produkty z dobrym składem. Aby na pewno nie zaszkodzić dziecku, jego zdrowie jest najważniejsze, Dlatego też za kilka dni jak będę po 10 tygodniu ciąży będę miała wykonany test nifty Katowice to jedno z miast gdzie nawet tego samego dnia można się umówić na pobranie próbki krwi do badania.
topelka
 
Posty: 477
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48

Re: Ciąża kosmetyki sklepy

Postprzez gama » 05 Maj 2022 20:46

Ja to mnóstwo kosmetyków nakupowałam, wiadomo na rozstępy itd. :) W sumie się przydają, skóra faktycznie jest jędrniejsza. Ale pielęgnacja to jedno, zdrowie również jest ważne, a że to ciąża po 40 to zdecydowałam, że wykonam dodatkowo prenatalny test, by dowiedzieć się czy moje dziecko nie jest obciążone jakimiś chorobami
gama
 
Posty: 511
Rejestracja: 15 Lip 2019 15:38

Re: Ciąża kosmetyki sklepy

Postprzez Toska » 05 Maj 2022 21:40

Wysokiej jakości kosmetyki znajdziesz tutaj https://sklep.salon-tina.pl/ Ja uwielbia produkty Guinot. Świetnie mi się sprawdzają i póki co nie planuję zmian. Długo szukałam kosmetyków, które będą spelniać moje oczekiwania :)
Toska
 
Posty: 326
Rejestracja: 26 Mar 2018 11:52

Re: Ciąża kosmetyki sklepy

Postprzez emma » 27 Maj 2022 12:37

ja w ciąży nie stroniłam raczej od kosmetyków, wiadomo, ze częściej wybierałam te o bardziej naturalnym składzie. pamiętam, ze robiłam tez wtedy sobie kurację odżywka SOS od Eveline. Bardzo szybko poprawiła kondycję moich paznokci. Nie zaszkodziła a bardzo mi pomogła :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości