Jak urządzić sypialnię?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postprzez Legulas » 04 Cze 2021 11:45

Według mnie do sypialni pasuje także komoda. Polecam przeczytać ten tekst: https://www.meblobranie.pl/porady/jaka-komoda-do-sypialni-jaki-rodzaj-kolor-komody-wybrac-do-sypialni, dla każdego, kto szuka inspiracji:)
Legulas
 
Posty: 430
Rejestracja: 24 Kwi 2016 14:11

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postprzez AnnaMaria90 » 09 Cze 2021 17:21

A może styl glamour? Ja kiedyś nie byłam do tego przekonana ale teraz sama mam taką sypialnię i jestem zachwycona :) jeśli chcecie poczytać więcej na ten temat to warto zajrzeć na bloga https://sonito.pl/2021/04/27/krolewski-styl-glamour-aranzacja-sypialni/. Znajdziecie tu wiele ciekawych artykułów, moim zdaniem warto czerpać z takiej wiedzy :)
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postprzez rodzyn » 10 Cze 2021 07:36

jakie macie oświetlenie w swoich sypialniach? Szukam czegoś ciekawego, Activejet ma sporo róznych lamp w swojej ofercie, tylko nie wiem gdzie można ich lampy zobaczyć stacjonarnie
rodzyn
 
Posty: 26
Rejestracja: 16 Lut 2020 21:45

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postprzez Pietro Savastano » 10 Cze 2021 13:28

Sypialnia to powinna być nasza oaza spokoju, gdzie odpoczniemy i się zregenerujemy. Gdy już zakończymy aranżację to warto zastosować ekologiczne środki czystości i dobrze wysprzątać naszą sypialnię, bo wtedy będziemy czuli się znacznie lepiej w tym pomieszczeniu.
Pietro Savastano
 
Posty: 59
Rejestracja: 10 Wrz 2018 07:52

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postprzez azorahai » 12 Cze 2021 15:08

Wiecie co, myślę, że głównie powinno liczyć się to, czy koc szary spełniał swoje wymagania i dawał ciepło oraz był miły w dotyku. Na stronie kabak.com.pl możecie znaleźć bardzo ładny kocyk w kolorze szary, który został wykonany z wysokiej jakości materiałów, a przy tym, jest bardzo przystępny cenowo. Dajcie znać, co o tym sądzicie.
azorahai
 
Posty: 1213
Rejestracja: 05 Maj 2019 10:01

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postprzez KarinaM » 20 Cze 2021 13:51

To bardzo ciekawa rzecz. Jeśli chodzi o kwestie związane z dobieraniem odpowiedniego wyposażenia do sypialni, to koniecznie powinniście zajrzeć do i zastanowić się, w jaki sposób mogłybyście już teraz znaleźć idealne poszewki dekoracyjne.
Ostatnio edytowany przez KarinaM, 06 Kwi 2022 09:12, edytowano w sumie 1 raz
KarinaM
 
Posty: 824
Rejestracja: 08 Cze 2017 21:17

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postprzez urzędnikja » 02 Lip 2021 09:37

Moja sypialnie nie jest duża i największym problemem było znalezienie odpowiedniej szafy. Wreszcie trafiłem na tą ofertę tu https://www.edinos.pl/szafa-przesuwna-w-kolorze-dab-sonoma-palmira-2x Idealna, elegancka szafa do mojej sypialni. W tym sklepie znajdziecie dużą ofertę mebli nie tylko do sypialni. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep.
urzędnikja
 
Posty: 551
Rejestracja: 22 Paź 2017 13:28

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postprzez qwerty » 08 Lip 2021 13:47

Sypialnie musi być przede wszystkim przytulna i przyjazna :) My lubimy otaczać się naturalnymi materiałami, więc śpimy pod pościelą lnianą, a także narzuty czy poduszki ozdobne kupujemy tylko z naturalnych tkanin. Bardzo lubimy skandynawską markę Broste Copenhagen, która oferuje całą gamę świetnych produktów, wykonanych tylko z naturalnych materiałów - począwszy od bawełny, na lnie skończywszy. Do tego są wykonane w typowej skandynawskiej stylistyce, pastelowe kolory, nordyckie wzory. Mega :)
qwerty
 
Posty: 29
Rejestracja: 09 Maj 2012 02:42

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postprzez Toska » 25 Lip 2021 12:12

Jeśli myślisz o stylu glamour to polecam ten artykul https://www.alinabadora.pl/wnetrze-w-stylu-glamour/ Znajdziesz tam mnóstwo wskazówek jak urządzić wnętrze glamour. Mi osobiście ten styl bardzo się podoba. Jest moim naj zaraz po stylu boho :)
Toska
 
Posty: 326
Rejestracja: 26 Mar 2018 11:52

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postprzez azorahai » 12 Wrz 2021 14:57

:)
azorahai
 
Posty: 1213
Rejestracja: 05 Maj 2019 10:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości