Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez lilo09 » 24 Mar 2021 08:13

Może panele betonowe będą ciekawym rozwiązaniem? Zdecydowanie obecnie tego typu rozwiązania są na wagę złota i stają się po prostu doskonałym pomysłem co unowocześnienia nieco wnętrz. Na stronie http://limestore.pl/213-plyty-scienne możliwe, że zainspirujesz się ich projektami i pomysłami w tym obszarze. Bez wątpienia taki dodatek będzie robił spore wrażenie.
lilo09
 
Posty: 286
Rejestracja: 26 Lut 2019 11:47

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez Wyubek » 30 Mar 2021 19:28

Myślę, że najważniejsze są dodatki. Tutaj http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami zerknijcie sobie na takie specjalne tabliczki z cytatami. Myśle, że takie dodatki sprawią, że wnętrze będzie wyglądało zdecydowanie przytulniej :)
Wyubek
 
Posty: 280
Rejestracja: 22 Lut 2018 12:15

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez bizneswoman1 » 22 Kwi 2021 00:50

Aktualnie remontuję z narzeczonym mieszkanie i zastanawiamy się nad dobraniem odpowiedniej dekoracji ściennej. Bazując na mieszkaniu rodziców, którzy mieli sporo obrazów doszłam do wniosku, że obrazy będą chyba dobrym wyborem. Z tego względu interesuje mnie producent obrazów na płótnie, który ma w swojej ofercie obrazy w dobrych cenach. Jesteście w stanie polecić jakiś sklep?
bizneswoman1
 
Posty: 556
Rejestracja: 06 Lip 2016 18:37

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez czarownica » 23 Kwi 2021 14:55

A może oprawiłabyś jej wasze pierwsze wspólne zdjęcie razem ? Fajnie jest mieć taką pamiątkę. Ja ostatnio takie coś zrobiłam dla swojej przyjaciółki. Zakupiłam dodatkowo ramę u oprawa obrazów łódź i ją ładnie zapakowałam. Była przeszczęśliwa z prezentu
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez Miren » 03 Cze 2021 11:28

Natomiast jeżeli jeszcze nie udało Wam się znaleźć stylowych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie dodatków do swojego wnętrza to tutaj zdecydowanie polecam również sprawdzić za świetne nowoczesne zestawienia, jak Dekoracje Metalowe gdzie będziecie mogli znaleźć wiele świetnych motywów, jak na przykład ten który wygrał u nas w salonie czyli "Dekoracja Lew Geometryczny" wygląda genialnie i również pod względem cenowym też nie jest to jakiś ogromny wydatek. Zdecydowanie polecam sprawdzić ;)
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez bella91 » 08 Cze 2021 06:45

Od siebie mogę polecić blat z kamienia w kuchni. Tego typu dodatki świetnie sprawdzają się we wnętrzach! Sama myślę o takim rozwiązaniu, bo planujemy remont i chcę w końcu urządzić dom od A do Z pod nas ;)
Ostatnio edytowany przez bella91, 09 Cze 2021 06:52, edytowano w sumie 1 raz
bella91
 
Posty: 504
Rejestracja: 20 Lut 2020 20:24

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez Biernat33 » 08 Cze 2021 11:33

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego, w którym będziecie mogli zakupić najróżniejsze akcesoria oraz dekoracje to osobiście mogę Wam polecić sklep, z którego sam regularnie korzystam. W ich ofercie znajdziecie m.in. wieszak na medale oraz wiele innych dekoracji w dobrej cenie.
Biernat33
 
Posty: 555
Rejestracja: 20 Mar 2018 11:30

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez T Rex » 09 Cze 2021 07:20

Najlepszym sposobem na bardziej atrakcyjne wnętrze mieszkania jest przeprowadzenie szybkiego remontu. Warto wykorzystać do tego narzędzia pomiarowe, najlepiej poddane wzorcowaniu. Do tego potrzebne będą inne materiały, jak farby i tym podobne.
Metropolia Krakowska ❤️ - https://kma4business.metropoliakrakowska.pl/
T Rex
 
Posty: 165
Rejestracja: 19 Lip 2017 14:16

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez KarinaM » 24 Cze 2021 10:36

...
Ostatnio edytowany przez KarinaM, 06 Kwi 2022 09:22, edytowano w sumie 1 raz
KarinaM
 
Posty: 824
Rejestracja: 08 Cze 2017 21:17

Re: Jak uatrakcyjnić wnętrze mieszkania?

Postprzez emma » 29 Cze 2021 13:24

a może jakieś dekoracje robione samodzielnie ? DIY jest w ostatnim czasie bardzo modne :) ja zaczęłam na przykład sama robić różnego rodzaju bukiety i kompozycje ze sztucznych kwiatów. Jeśli chodzi o akcesoria to wszystko co niezbędne można kupić w Centrum Dekoracji https://centrumdekoracji.com/. ogromny wybór, korzystne ceny a do tego jeszcze sympatyczna obsługa klienta.
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron