Projekt domu

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Projekt domu

Postprzez Kruszyn » 24 Cze 2020 10:37

Witam serdecznie. Wraz z żoną jesteśmy praktycznie na półmetku rozpoczęcia budowy własnego domu. Obecnie poszukujemy ciekawe projektu. Wspólnie zdecydowaliśmy się na coś takiego: https://www.domywstylu.pl/projekt-domu-onyks.php Nie zamykamy się jednak zupełnie na nim i nadal poszukujemy. Moje pytanie jest następujące czy znacie może jakieś inne firmy zajmujące się projektowaniem domów w takim stylu? Dodatkowo czy ktoś korzystał z usług takich firm? Ma jakieś doświadczenia lub porady którymi mógłby się podzielić? Z góry dziękuję z odpowiedź.
Awatar użytkownika
Kruszyn
 
Posty: 12
Rejestracja: 27 Mar 2020 13:39
Miejscowość: Lublin

Re: Projekt domu

Postprzez burn » 06 Lip 2020 13:04

Warto porównywać różne projekty architektów.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Projekt domu

Postprzez monikabert90 » 27 Sie 2020 21:37

A czy słyszeliście już o promocji, jaką przygotowała Pracownia MG Projekt? Jeśli teraz zamówi się u nich projekt domu (dostępne projekty można zobaczyć na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/), to można otrzymać pakiet gratisów - zupełnie za darmo ;) W jego skład wchodzi projekt altany ogrodowej, ogrodzenia, szamba betonowego, poradnik dotyczący oszczędzania energii, charakterystyka energetyczna, a także dziennik i tablica budowy. Dzięki takim darmowym dodatkom można zaoszczędzić ponad 1500 złotych ;) Co Wy na to?
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Projekt domu

Postprzez xyz » 30 Sie 2020 23:31

Widzę, że interesuje was projektowanie domów. A czy kojarzycie firmę HomeKONCEPT ? Bo, właśnie tam możecie zgłosić się po projekt. Możecie sprawdzić gotowe propozycje, ale i też zrealizować swoją własną koncepcję. Warto się z nimi skontaktować.
xyz
 
Posty: 702
Rejestracja: 14 Sie 2019 16:19

Re: Projekt domu

Postprzez FilipS » 23 Paź 2020 11:26

Natomiast jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrego programu CAD z pomocą którego będziecie mogli efektywnie pracować i jednocześnie liczyć na dobrą jakość, funkcjonalność i kompatybilność z innymi wersjami oraz producentami to polecam sprawdzić ZwCAD 2020 na który przerzuciliśmy się w naszej firmie, bo miesięcznych testach. Jak najbardziej spełnia wymagania, tak samo jak ich obsługa techniczna.
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Projekt domu

Postprzez wiola55 » 20 Maj 2021 08:38

Wybór projektów domów jest spory. Jest wiele pracowni projektowych, które mają w ofercie gotowe projekty. Sama korzystałam z takiego projektu. Po lekkiej adaptacji mam dom idealny :) Dlatego warto popatrzeć co akurat jest w ofertach i wybrać coś dla siebie. Na przykład ta pracownia projektowa https://projektyzwizja.pl/ ma bardzo ciekawe gotowe projekty domów nowoczesnych. Estetyczne i funkcjonalne - a to bardzo ważne.
wiola55
 
Posty: 314
Rejestracja: 20 Cze 2019 19:29

Re: Projekt domu

Postprzez ress » 28 Maj 2021 10:44

Sam projekt to jedno, ale trzeba także pamiętać o odpowiednim przygotowaniu placu budowy. Jednym z niezbędnych elementów jest zapewnienie zaplecza sanitarnego. Fajnym pomysłem jest opcja wynajmu przenośnej toalety. Ja zamawiałam taką od WC SERWIS. Mają super panel zamówień na stronie, a teraz jest mega promocja. Po wpisaniu kodu "1996" cena obniży się aż o 25%, więc naprawdę warto.
ress
 
Posty: 44
Rejestracja: 17 Lip 2017 08:33

Re: Projekt domu

Postprzez topelka » 10 Cze 2021 16:55

Jeśli szukacie naprawdę dobrego projektu to te gotowe projekty domów jednorodzinnych są godne uwagi. Długo szukałam sama idealnych projektów w sieci, takich stron naprawdę nie brakuje i można dostać zawrotu głowy jaki wybrać. Ale zdecydowałam się zaufać tym którzy już domy postawili - mnóstwo z nich poleca właśnie te projekty. Po postawieniu domu powiem krótko - wcale się nim nie dziwię. Projekty są w pełni profesjonalnie przygotowane, dokładnie opisane, z aktualnym kosztorysem, zgodne z wszystkimi normami i standardami europejskimi.
topelka
 
Posty: 477
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48

Re: Projekt domu

Postprzez polka » 30 Gru 2021 08:53

Jak wybrać dobry projekt domu? To jedno z pierwszych pytań, które pojawia się wraz z postanowieniem o budowie domu. Jest to również jedna z najważniejszych decyzji, od której wszystko się zaczyna oraz bardzo wiele zależy. Wybór projektu domu to odpowiedzialne zadanie, wymagające dogłębnej analizy wielu czynników. Jak coś, to świetne projekty mają w Projekty z wizją.
polka
 
Posty: 1073
Rejestracja: 05 Kwi 2018 07:45

Re: Projekt domu

Postprzez Racer » 30 Gru 2021 12:35

W dobrym projekcie ważne jest nasze zadowolenie oraz funkcjonalność. Jeśli chcemy mieć w domu fotele to warto sprawdzić projekt salonu w naszym projekcie, bo jeśli chcemy je tam umieścić to salon powinien być odpowiednich rozmiarów.
Racer
 
Posty: 570
Rejestracja: 20 Mar 2017 13:49
Miejscowość: Jaworzno

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości