Kredyt hipoteczny

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez Doradca KredytMarket » 23 Sie 2017 08:59

Dzień dobry,
chcąc zaciągnąć zobowiązanie dla firmy przed podjęciem decyzji dobrze jest porównać możliwie największą liczbę ofert dostępnych na rynku. Oprócz wiarygodności podmiotu finansowego właściciele przedsiębiorstw powinni dokładnie przeanalizować warunki kredytowe. Dla osób prowadzących biznes od minimum 2 lat, którym zależy na pilnym pozyskaniu dodatkowych środków na rozwój firmy Kredy Market przygotował specjalną ofertę. Kwota, jaką można uzyskać to od 10 do 50 tysięcy zł na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku, a prowizja jedynie 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/
Doradca KredytMarket
 
Posty: 7
Rejestracja: 23 Sie 2017 08:33

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez katarzyna » 01 Wrz 2017 03:22

Kredyt hipoteczny to bardzo duże obciążenie dla naszego portfela, także nie można pochodnie podejmowac takiej decyzji, tylko dlatego, że znajomi się w ten sposób zadłużyli i zyskali piękny dom. Ja na samym początku dokładnie przeanalizowałabym swoje wydatki, możliwości oraz zastanowiłam się nad przyszłością, w życiu bywa różnie.
katarzyna
 
Posty: 56
Rejestracja: 12 Gru 2016 15:42

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez delicja » 10 Cze 2021 21:33

Zapisaliście się już tutaj https://edumeo.pl/webinar-hipoteka/ na webinar dotyczący kredytu hipotecznego? Będzie prowadzony przez doradcę finansowego Krzysztofa Szymańskiego. Dla mnie będą poruszane tam naprawdę ważne kwestie. Mam nadzieję, że tą wiedzę będę mogła wykorzystać i uda mi się wybrać najlepszą ofertę.
delicja
 
Posty: 1258
Rejestracja: 17 Lip 2015 20:04

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez Karolek87 » 18 Cze 2021 02:08

Proces uzyskania kredytu hipotecznego jest dość długi wiąże się z wieloma rzeczami o których się wcześniej nie słyszało, jak np. RRSO. Dlatego polecam zajrzeć na https://intuum.pl/blog/co-oznacza-rrso-i-jak-je-obliczyc/, gdzie można o tym poczytać.
Karolek87
 
Posty: 1222
Rejestracja: 31 Paź 2019 14:43

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez bella91 » 23 Cze 2021 21:17

Ja też staram się o kredyt hipoteczny. Kosztuje mnie to naprawdę sporo nerwów. Dzisiaj trafiłam na ten artykuł https://mojejaslo.pl/jaki-wplyw-na-wyso ... kredytowa/ i mniej więcej wiem jaki mogę dostać kredyt. Mam nadzieję, ze wszystko pójdzie po mojej myśli.
bella91
 
Posty: 504
Rejestracja: 20 Lut 2020 20:24

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez mpiryjczyk » 04 Lip 2021 18:04

Polecam kontakt z ekspertami z firmy finansowej kredyt hipoteczny w Katowicach. Pomogą w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a ten myślę, że w znaczniej części rozwiąże problemy. Nie tylko wytłumaczą wszystko, ale pomogą załatwić wiele spraw.
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez xyz » 06 Lip 2021 12:30

Sporo osób niestety zdecydowało się też na kredyt we frankach, który z początku wydawał się bardzo korzystny. Teraz kiedy zaczęły się problemy wraz nimi została oferowana ugoda z bankiem pko itd. Jest to doskonała opcja, ale tylko dla banku.... Dla nas frankowiczów, wręcz przeciwnie... Poczytajcie sobie na ten temat, aby nie popełnić kolejnego błędu.
xyz
 
Posty: 702
Rejestracja: 14 Sie 2019 16:19

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez Aligru » 21 Gru 2021 11:32

Kredyt hipoteczny Wrocław - zgłoś się tu. Pomogą Ci na 100%. Ogarną kredyt w mgnieniu oka i odpowiedzą na każde pytanie. Warto ;)
Aligru
 
Posty: 245
Rejestracja: 31 Sie 2018 14:52

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez Karolek87 » 09 Sty 2022 23:26

Witam,zalezy mi na tym,by dowiedzieć się więcej na temat uslug kredytowych. Czy korzysaliscie kiedys z uslug doradcy kredytowego? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami na ten temat https://intuum.pl/doradca-kredytowy-lodz/ Co sądzicie otym,by zapoznac sie z takimi uslugami? Chcialabym wziac kredyt,swoj pierwszy i kupic mieszkanie, jednak troche sie boje. Uwazam,ze lepiej dopytac sie specjalisty.
Karolek87
 
Posty: 1222
Rejestracja: 31 Paź 2019 14:43

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez Tymoteusz1 » 31 Sty 2022 22:17

W takich kwestiach powinniście zawsze sięgać po zdanie specjalistów.
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 05 Sty 2023 12:04, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości