Meble na wymiar

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Meble na wymiar

Postprzez magdap » 09 Mar 2023 14:04

Jestem na etapie planowania kuchni i szukam firmy, która wykonuje meble na wymiar Bydgoszcz. Jaką polecacie?
magdap
 
Posty: 836
Rejestracja: 23 Sty 2020 09:25

Re: Meble na wymiar

Postprzez elektron » 25 Maj 2023 22:58

Lokalizacja ma teraz coraz mniejsze znaczenie względem zamawiania mebli kuchennych na wymiar jak również nabywania tych gotowych. I jedne i drugie da się bowiem zakupić w sklepach internetowych, oferujących tak samo dobrą jakość jak i korzystne ceny. Przejrzyj chociażby asortyment od Akord: https://sklep.akord.net.pl/43-szafki-kuchenne . Dostępne są tutaj przeróżne (wiszące, stojące, narożne) , praktyczne i eleganckie szafki do kuchni, do nabycia pojedynczo, w zestawie albo robione na indywidualne zlecenie.
elektron
 
Posty: 328
Rejestracja: 18 Paź 2018 12:29

Re: Meble na wymiar

Postprzez jjusti18 » 04 Lip 2023 08:25

Wszystko zależy jakie meble/ wyposażenie jest wam potrzebne? Do jakiego miejsca itd. Jak chodzi o szafki do szatni, to ja już dowiedziałam się, że w tym kierunku opłaca się postawić na firmę HPL System . Oni oferują szafki dopasowane do potrzeb danego klienta i są one naprawdę porządnie wykonane.
jjusti18
 
Posty: 917
Rejestracja: 13 Paź 2017 21:26


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron