Pompa ciepła

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Pompa ciepła

Postprzez rombor » 30 Sty 2023 16:13

Ostatnio sporo zastanawiam się nad zainwestowaniem w gruntową pompę ciepła. Planuję budowę własnego domu i szukam energooszczędnych rozwiązań na ogrzewanie budynku. Myślicie, że będzie to odpowiedni wybór? Szukam więc sprawdzonej firmy, która oferuje gruntowe pompy ciepła. Dzisiaj rano w internecie trafiłem na taką propozycję https://gejzer.com/. Muszę przyznać, że ich sprzęt wydaje się być naprawdę porządny. Dajcie znać co uważacie na ich temat, dzięki za pomoc!
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
rombor
 
Posty: 428
Rejestracja: 14 Sty 2019 18:15

Re: Pompa ciepła

Postprzez grubalinka22 » 30 Sty 2023 21:51

Z jakiej formy ogrzewania korzystacie w przypadku Waszych domów i dlaczego?

kredyty frankowe Głogów
grubalinka22
 
Posty: 686
Rejestracja: 13 Paź 2017 09:39

Re: Pompa ciepła

Postprzez Ingrid321 » 21 Lut 2023 19:09

W sumie co by nie mówić to oczywiście same pompy ciepła są bardzo dobrą opcją i ja jeszcze chcę dodać, że również od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad tym jakiego producenta urządzenie wybrać. Całkiem niedawno dowiedziałam się o pompach ciepła marki Kaisai, ale jakoś chińska produkcja do mnie całkowicie nie przemawia. Nie wiem, może komuś to nie przeszkadza.
Ingrid321
 
Posty: 1168
Rejestracja: 24 Paź 2018 10:32

Re: Pompa ciepła

Postprzez saki89 » 15 Kwi 2023 12:29

Zastanawiacie się, czy warto zdecydować się na pompę ciepła? Nie ukrywam, że ja też. Myślę, że pompa ciepła to fajna alternatywa do różnego rodzaju tradycyjnych form ogrzewania, jeśli dbamy o ekologię. No i z czasem oczywiście też pojawiają się, przy takiej formie ogrzewania, oszczędności. Jakie firmy możecie polecić, jeśli mowa o takim rozwiązaniu, jak pompy ciepła kościerzyna ?
saki89
 
Posty: 1700
Rejestracja: 29 Sie 2018 13:52

Re: Pompa ciepła

Postprzez cookie » 25 Kwi 2023 16:54

Pompa ciepła to dobra alternatywa dla tradycyjnych metod ogrzewania. Popytaj najpierw o możliwość instalacji oraz kosztorys.
cookie
 
Posty: 682
Rejestracja: 28 Lip 2013 15:18

Re: Pompa ciepła

Postprzez urzędnikja » 25 Maj 2023 04:07

Ja szukając informacji o pompach ciepła trafiłam na bardzo ciekawy artykuł tu pompa ciepla Przedstawiono tu trzy rodzaje pomp - pompa ciepła powietrze / woda, pompa ciepła solanka / woda lub pompa ciepła woda / woda. Jeśli wybór jest trudny dla was to skorzystajcie z formularza kontaktowego na podanej stronie.
urzędnikja
 
Posty: 551
Rejestracja: 22 Paź 2017 13:28

Re: Pompa ciepła

Postprzez dzuma » 07 Sie 2023 20:23

Spory wybor i dobra oferte ma tez firma https://passive-instal.pl/pompy-ciepla/ - oni od dawna sa na rynku, zebrali odpowiednie doswiadczenie by doradzac sprawnie :)
dzuma
 
Posty: 638
Rejestracja: 25 Kwi 2018 13:18


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

cron