Książki o biznesie

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Książki o biznesie

Postprzez rombor » 22 Sty 2023 14:08

Chciałbym przeczytać jakąś ciekawą książkę o biznesie, ale nie wiem jaką pozycję powinienem kupić. Może ktoś z was się na tym zna i poleci coś interesującego? Niedawno w sieci wpadłem na https://www.zarobic-online.pl/najlepsze ... rzeczytac/. Myślicie, że warto wybrać coś z tej listy? Muszę przyznać, że są to ciekawe propozycje. Dajcie znać.
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
rombor
 
Posty: 432
Rejestracja: 14 Sty 2019 18:15

Re: Książki o biznesie

Postprzez Karolek87 » 28 Sty 2023 10:55

Oprócz książek, czy słyszeliście o motywowaniu pracowników do pracy za pomocą cytatów. Znalazłem ostatnio kilka inspirujących ze strony: https://grupaprogres.pl/najlepsze-motyw ... biznesowe/ i zacząłem poszukiwać dalszych informacji. Okazuje się, że cytaty biznesowe mogą wspierać, dzięki pozytywnym przesłaniu, jednak nie wystarczą do motywacji pracowników i ich zaangażowanie do pracy. Muszą one być połączone z innymi działaniami, takimi jak odpowiednie wynagrodzenie, dobre warunki pracy, rozwój zawodowy, czy też przyjazna atmosfera w środowisku pracy.
Karolek87
 
Posty: 1250
Rejestracja: 31 Paź 2019 14:43

Re: Książki o biznesie

Postprzez delicja » 30 Kwi 2023 12:56

Nie wiem czy wiecie, ale książki, których już nie potrzebujecie zamiast wyrzucać, to można oddać do skupu i na tym zarobić. Przemyślcie koniecznie tego typu rozwiązanie. Uważam, że naprawdę warto. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://blackbooks.pl/content/20-skup-ksiazek-bydgoszcz . Macie tam bowiem wszystko dokładnie wyjaśnione. Przede wszystkim ważne jest to, że w ten sposób zrobicie sobie miejsce na półce.
delicja
 
Posty: 1267
Rejestracja: 17 Lip 2015 20:04

Re: Książki o biznesie

Postprzez topelka » 22 Sty 2024 23:22

Nie tylko ksiażki, w sieci można obecnie znaleźć mnóstwo przydatnych stron, blogów, poradników z wiedzą na temat prowadzenia biznesu. Na przykład o pracy zdalnej, na https://www.impactinternational.com/pl/ ... ozproszony możecie dowiedzieć się jak motywować pracowników wykonujących swoje obowiązki z domu a nie w siedzibie firmy. Kontakt z taką osobą jest utrudniony, trzeba dlatego wiedzieć jak ją prawidłowo do wydajnej pracy zachęcić.
topelka
 
Posty: 477
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości