Oszczędzanie - kalkulator lokat

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Re: Oszczędzanie - kalkulator lokat

Postprzez rowia » 31 Sie 2022 17:51

Macie racje, że warto inwestować, natomiast nie każdy w ten sposób myśli albo zdaje sobie z tego sprawę. Na myśli mam na przykład branie kredytów bez opamiętania i później popadanie w długi. Trzeba szybko poradzić sobie z problemem i na przykład pomocna może być konsolidacja chwilówek . Wielu skorzystało i sobie chwali więc zastanówcie się nad tym.
rowia
 
Posty: 766
Rejestracja: 10 Wrz 2012 16:16

Re: Oszczędzanie - kalkulator lokat

Postprzez xyz » 06 Wrz 2022 10:51

Na pewno warto rozważyć przy tym wszystkim IKE , ponieważ to też jest świetny sposób na to, aby zacząć oszczędzać i to efektywnie - i co ważne na przyszłość. Dlatego warto przykładowo tutaj https://www.nntfi.pl/emerytura/ike zapoznać się dokładnie z ofertą i rozważyć tą opcję. Według mnie jest to doskonała opcja, aby zacząć oszczędzać na przyszłość.
xyz
 
Posty: 702
Rejestracja: 14 Sie 2019 16:19

Re: Oszczędzanie - kalkulator lokat

Postprzez Jacekk » 10 Paź 2022 12:33

Przede wszystkim warto skutecznie zainwestować swoje oszczędności, tym bardziej teraz jak pieniądze tracą na wartości. Dlatego według mnie jeżeli chcecie trochę kupić złota i srebra od sprawdzonego dealera metali szlachetnych to polecam Mennice Skarbową co do której mam bardzo dobre zdanie i mogę ich śmiało polecić bo opcji po prostu nie brakuje.
Jacekk
 
Posty: 433
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

Re: Oszczędzanie - kalkulator lokat

Postprzez mpiryjczyk » 06 Lis 2022 18:39

Moim zdaniem w obecnych czasach poduszka finansowa jest obowiązkowa. Uważam jednak, że nie powinniśmy zostawiać wszystkich oszczędności na boku, część z nich powinniśmy inwestować, aby nie zjadła ich inflacja. Poczytajcie więcej na ten temat, ja już mocno oczytałem się w tym temacie.
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Oszczędzanie - kalkulator lokat

Postprzez Biernat33 » 10 Lis 2022 09:20

Jaka forma oszczędzania sprawdza się najlepiej w Waszym przypadku?

call center outsourcing
Biernat33
 
Posty: 555
Rejestracja: 20 Mar 2018 11:30

Re: Oszczędzanie - kalkulator lokat

Postprzez Gregor25 » 27 Lis 2022 21:03

Obecne lokaty nie uchronią przed wysoka inflacja więc lepiej będzie jak zapoznasz się z tą witryną https://assay.pl/blog/wysoka-inflacja-scenariusze/ gdzie dowiesz się wszystkiego na ten temat. Poznasz też możliwe scenariusze i być może dzięki temu podejmiesz lepsze decyzje. Na pewno trzeba szukać opcji i ratować swoje oszczędności.
Gregor25
 
Posty: 653
Rejestracja: 02 Maj 2019 20:44

Poprzednia

Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron