Fotowoltaika w Polsce

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Fotowoltaika w Polsce

Postprzez garderobiana » 14 Lis 2022 18:02

Przy najbliższym rozliczeniu PIT online https://www.swiatpracy.pl/twoj-e-pit-coroczne-rozliczenia-przestana-byc-problemem/ nie zapomnijcie, że możecie skorzystać z ulgi dotyczącej zakupu odnawialnych źródeł energii, w tym fotowoltaiki. Szkoda byłoby o tym zapomnieć, bo to kawałek grosza zawsze wpadnie.
garderobiana
 
Posty: 531
Rejestracja: 30 Cze 2018 19:04

Re: Fotowoltaika w Polsce

Postprzez maryn » 15 Lis 2022 04:07

Nasi znajomi mają zamontowane panele solarne i faktycznie podczas jednej z imprez pokazali nam różnicę w rachunkach za prąd i była diametralna - sami zastanawiamy się nad ich montażem. Na https://inco-energy.pl/ przeczytałam też o magazynowaniu energii z fotowoltaiki i w zasadzie posiadanie magazynu wydaje mi się niezbędne jeżeli decydujemy się na fotowoltaikę. Wyprodukowana nadwyżka energii może zostać wykorzystana w przerwach od dostaw prądu, albo zwrócona do dostawcy. Nastały takie czasy, że trzeba iść z duchem czasu, a akurat takie rozwiązania są ekologiczne.
maryn
 
Posty: 195
Rejestracja: 13 Kwi 2017 11:51

Re: Fotowoltaika w Polsce

Postprzez gracia » 18 Lis 2022 16:55

Ten temat mam wrażenie, że jest ciągle na topie. Co chwilę można spotkać instalację paneli na dachach w różnych miejscowościach. Ale skoro ludzie idą w fotowoltaikę https://www.polenergia-pv.pl/ to najwyraźniej wiedzą jak skutecznie oszczędzać pieniądze na rachunkach za prąd.
gracia
 
Posty: 130
Rejestracja: 23 Mar 2020 10:41

Re: Fotowoltaika w Polsce

Postprzez Josi » 24 Lis 2022 20:17

Warto zastanowić się nad inwestycją w instalację fotowoltaiczną i dlatego też jeżeli jesteście na etapie poszukiwań firmy, która będzie Wam w stanie pomóc to zdecydowanie polecam skontaktować się z https://elektromasters.com.pl/ którzy również byli nam w stanie skutecznie pomóc od początku aż po sam montaż. Mam nadzieję, że rezultaty przyjdą szybko a co najważniejsze będziecie mogli skutecznie ograniczyć zbędne wydatki które stale rosną w zakresie energii elektrycznej. Pozdrawiam serdecznie!
Josi
 
Posty: 252
Rejestracja: 26 Lip 2019 08:17

Poprzednia

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość