projekty domów

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

projekty domów

Postprzez Cooingqoq » 08 Wrz 2022 19:18

Dzień dobry. Czy moglibyście mi polecić fachowca od projektów domów? Ostatnio znalazłam pswarchitektura.pl/uslugi-projektowe-architektoniczne/projekty-domow/ i widziałam, że mają dobrą ofertę, a wy jak sądzicie?
Cooingqoq
 
Posty: 9
Rejestracja: 26 Lut 2020 02:37

Re: projekty domów

Postprzez elektron » 21 Maj 2023 21:43

Witam. Śmiało możesz podjąć współpracę z RenomaBud. Firma ta wykona dla Ciebie projekt i kosztorys w korzystnej cenie. Na stronie https://www.renomabud.pl/ sprawdzisz jaki Cię czeka wydatek a gwarantuję, że niewysoki. Będziesz mógł też od razu zlecić tutejszym fachowcom kompleksowy nadzór nad budową, opiewający postęp prac, kontrolę nad ekipą, wyborem materiałów plus badania termowizyjne i inspekcyjne na sam koniec.
elektron
 
Posty: 328
Rejestracja: 18 Paź 2018 12:29

Re: projekty domów

Postprzez polka » 26 Maj 2023 06:23

Jak mam być z wami szczera, to mnie spodobała się oferta przygotowana przez Projekty z wizją. Mają w ofercie zarówno klasyczne projekty, jak i te bardziej nowoczesne. Dzięki temu, każdy jest w stanie wybrać swoj własny, wymarzony projekt domu.
polka
 
Posty: 1073
Rejestracja: 05 Kwi 2018 07:45

Re: projekty domów

Postprzez kitti32 » 05 Cze 2023 10:41

Ja postawiłam na gotowy projekt. Takie projekty domów są bardzo atrakcyjne jeśli chodzi o cenę, a jeśli są z dobrej pracowni to są bardzo estetyczne i funkcjonalne. Ciekawe projekty ma np. pracownia Domywstylu. Na ich stronie znajdziesz domy parterowe, piętrowe, w różnej technologii wykonania. Popatrz, może akurat coś wpadnie ci w oko.
kitti32
 
Posty: 398
Rejestracja: 08 Gru 2016 12:07


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości