Witam, ostatnio byłem gościem w zaprzyjaźnionej firmie.Mój przyjaciel i właściciel dużej Katowickiej korporacji zaskoczył mnie bardzo pozytywnie oprowadzając po swojej firmie.W rewelacyjnie nowoczesny sposób funkcjonują tam działy księgowości i kadrowo-płacowy.Jak się dowiedziałem korzystają z usług pełnej księgowości w banku ING
https://www.ingksiegowosc.pl/ksiegowosc ... e&system=4Moją firmę prowadzę od 3 lat dołożę wszelkich starań aby wkrótce też uruchomić taką usługę w swojej firmie.Przyznam, że choć też sobie radzimy to jednak bardzo zainspirowało mnie to co zobaczyłem i chociaż nie jestem człowiekiem zazdrosnym to lekkie "ukłucie poczułem"

,bo też bym tak chciał.Zależy mi aby pracować profesjonalnie i być pod okiem specjalistów mających duże doświadczenie i umiejętności.Ważne aby unowocześniać pracę i stawiać sobie nowe wyzwania.
Jestem bardzo zadowolony z tej wizyty, ponieważ zobaczyłem jak wiele muszę jeszcze doprecyzować w mojej firmie.Pozdrawiam Was i życzę jak najwięcej sukcesów w nowym Roku i tych osobistych i tych zawodowych.