Kredyt hipoteczny

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez Doradca KredytMarket » 23 Sie 2017 08:59

Dzień dobry,
chcąc zaciągnąć zobowiązanie dla firmy przed podjęciem decyzji dobrze jest porównać możliwie największą liczbę ofert dostępnych na rynku. Oprócz wiarygodności podmiotu finansowego właściciele przedsiębiorstw powinni dokładnie przeanalizować warunki kredytowe. Dla osób prowadzących biznes od minimum 2 lat, którym zależy na pilnym pozyskaniu dodatkowych środków na rozwój firmy Kredy Market przygotował specjalną ofertę. Kwota, jaką można uzyskać to od 10 do 50 tysięcy zł na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku, a prowizja jedynie 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/
Doradca KredytMarket
 
Posty: 7
Rejestracja: 23 Sie 2017 08:33

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez katarzyna » 01 Wrz 2017 03:22

Kredyt hipoteczny to bardzo duże obciążenie dla naszego portfela, także nie można pochodnie podejmowac takiej decyzji, tylko dlatego, że znajomi się w ten sposób zadłużyli i zyskali piękny dom. Ja na samym początku dokładnie przeanalizowałabym swoje wydatki, możliwości oraz zastanowiłam się nad przyszłością, w życiu bywa różnie.
katarzyna
 
Posty: 42
Rejestracja: 12 Gru 2016 15:42

Re: Kredyt hipoteczny

Postprzez delicja » 10 Cze 2021 21:33

Zapisaliście się już tutaj https://edumeo.pl/webinar-hipoteka/ na webinar dotyczący kredytu hipotecznego? Będzie prowadzony przez doradcę finansowego Krzysztofa Szymańskiego. Dla mnie będą poruszane tam naprawdę ważne kwestie. Mam nadzieję, że tą wiedzę będę mogła wykorzystać i uda mi się wybrać najlepszą ofertę.
delicja
 
Posty: 633
Rejestracja: 17 Lip 2015 20:04

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron