Inwestycja w IT

Sytuacja na rynku pracy. Oferty pracy i współpracy, profesjonalne dokumenty do szukania pracy LM, CV, podanie o pracę - http://ekasa.com.pl , wskazówki jak odpowiadać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Re: Inwestycja w IT

Postprzez EmmaSS » 31 Mar 2019 09:53

Na pewno będzie to dobra inwestycja. Jak macie większe firmy to taka pomoc zautomatyzuje działania w waszych firmach. Na pewno też osoby zajmujące się takimi działaniami nie mogą narzekać na brak ofert pracy. Tu można także korzystać z specjalistycznych firm rekrutacyjnych takich jak https://dotlinkers.pl/en/ Mają oni spore doświadczenie w tej branży i wielu świetnych rekruterów.
EmmaSS
 
Posty: 178
Rejestracja: 01 Maj 2018 10:36

Re: Inwestycja w IT

Postprzez Poella » 07 Sie 2019 10:24

Ja od kiedy pamiętam zawsze bardzo interesowałam się informatyka dlatego również moja obecna praca związana jest z tą branżą. Postanowiłam, że zainwestuje w szkolenie. Wstępnie zdecydowałam się na kurs ze strony: https://www.acsdagma.com.pl/szkolenia,t ... ka-sledcza dotyczy on zagadnienia jakim jest informatyka śledcza. Czy ktoś z Was brał udział w podobnym przedsięwzięciu? Jestem ciekawa Waszych opinii.
Poella
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 Sie 2019 18:54

Re: Inwestycja w IT

Postprzez szymonpoz92 » 26 Sie 2019 17:38

Swojego czasu sporo jeździłem do Wrocławia. Znam tam sporo firm np. produkcyjnych i magazynowych. Wiem że często szukają one takich partnerów jak firma informatyczna we Wrocławiu Korzystają z usług wsparcia specjalistów z różnych dziedzin IT. Z różnych względów nie opłaca im się utrzymywać takich kompetencji na co dzień. Bardziej skomplikowane wdrożenia odbywają się bowiem rzadko a koszt utrzymania takiego specjalisty jest naprawdę bardzo wysoki.
szymonpoz92
 
Posty: 219
Rejestracja: 11 Mar 2019 22:52

Re: Inwestycja w IT

Postprzez lilo09 » 23 Kwi 2021 16:58

Ważną i bez wątpienia istotą kwestią jeśli chodzi o rozwijające się branże jest wdrożenie systemów IT w dalszą pracę w danym obszarze. Ostoją tych funkcjonujących działań jest skupienie się na rozwoju, który pozwoli Ci na jeszcze lepsze funkcjonowanie w sferze Towjej firmy. Zachęcam zatem do skorzystania z pomocy https://entra-group.eu/oferta/wdrozenia ... atycznych/ gdzie uzyskasz najwięcej informacji, ale także merytorycznego wsparcia.
lilo09
 
Posty: 285
Rejestracja: 26 Lut 2019 11:47

Poprzednia

Wróć do Praca

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości