Hurtownia gastronomiczna z dobrym sprzętem - wybór

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Hurtownia gastronomiczna z dobrym sprzętem - wybór

Postprzez Aleksander » 10 Mar 2023 13:13

Z jaką hurtownią gastronomiczną warto według Was współpracować i przede wszystkim gdzie warto szukać wysokiej jakości wyposażenie, głównie w zakresie frytkownic, płyt grillowych oraz warników do wody i zaparzaczy. Takich elementów nam brakuje, a ogólnie zależy nam na nawiązaniu długofalowej współpracy. Dlatego zależy nam przede wszystkim na jakości i jednocześnie terminowości dostaw, odpowiedzi itd. Mogę liczyć na Waszą pomoc?
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Hurtownia gastronomiczna z dobrym sprzętem - wybór

Postprzez Miren » 13 Mar 2023 13:13

W takim razie jeżeli przyszedł moment na wybór takiego wyposażenia gastronomicznego, jak płyty grillowe oraz frytkownice, czy również obieraczki mechaniczne do warzyw i ziemniaków oraz warnki to warto, abyście jednak nawiązali współpracę ze specjalistami gdzie będziecie mogli efektywnie pracować i przygotowywać posiłki dla swoich klientów. Musisz tylko przemyśleć, czego dokładnie potrzebujesz i jakim budżetem dysponujesz. Invest Horeca to numer jeden pod względem rozbudowanej oferty
Miren
 
Posty: 1437
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Hurtownia gastronomiczna z dobrym sprzętem - wybór

Postprzez Olsy » 16 Mar 2023 14:10

W przypadku kiedy będziecie szukali naprawdę dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego to weź pod uwagę ofertę hurtowni gastronomicznej InvestHoreca, gdzie będziecie mogli również znaleźć wysoce sprawne trzony kuchenne, ale również obieraczki, płyty grillowe, warnki i wiele innych. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście oby udało się wszystko kupić oraz doposażyć swój lokal.
Olsy
 
Posty: 943
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Hurtownia gastronomiczna z dobrym sprzętem - wybór

Postprzez Aleksander » 16 Mar 2023 14:13

O proszę, na pewno sprawdzę! Dzięki wielkie i mam nadzieję, że to nie koniec podpowiedzi z Waszych doświadczeń i oczywiście oby ten temat jeszcze nam się tutaj rozwijał!
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Hurtownia gastronomiczna z dobrym sprzętem - wybór

Postprzez Jacekk » 17 Mar 2023 17:09

Na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez Invest Horaca, ponieważ to naprawdę dobry kierunek poszukiwań wysokiej jakości sprzętu gastronomicznego w którym będziecie mogli przede wszystkim liczyć na szeroki wybór modeli i konkurencyjność cen. Terminowa dostawa i nigdy nie było problemów z poziomem obsługi oraz kontaktem. Koniecznie dajcie znać jakie kroki ostatecznie podjęliście w tym zakresie i z jaką hurtownią gastronomiczną nawiązaliście współpracę.
Jacekk
 
Posty: 446
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron