Wspieramy polskie firmy.

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Wspieramy polskie firmy.

Postprzez DarekK » 09 Paź 2016 20:30

Najprostsza metoda, aby wesprzeć polskie firmy to po prostu kupować ich produkty, a może to być trudne gdyż produkty które kiedyś jeszcze były polskie obecnie są przejmowane przez obcy kapitał i już polskie nie są, a jak można rozpoznać polskie produkty? Przez chociażby aplikację Polskie Marki i tutaj prośba do Was obecnie prowadzona jest zbiórka na rozbudowę aplikacji, powiększenie bazy danych i udostępnienie jej na innych urządzeniach, jeszcze brakuje kilka złotych dlatego każdy może wejść na - https://polakpotrafi.pl/projekt/wspieramrozwoj i wpłacając nawet 1 zł wesprzeć zbiórkę i przyczynić się do tego, że więcej osób będzie mogło rozpoznać jeszcze więcej polskich firm. To w zasadzie nie jest wielki koszt, a w skali kraju i kilku lat może przełożyć się na to, że dużo więcej pieniędzy zostanie w Polsce. Dlatego kto może niech wesprze kto nie może niech chociaż napisze znajomym o tym.
DarekK
 
Posty: 234
Rejestracja: 07 Maj 2014 06:04

Re: Wspieramy polskie firmy.

Postprzez jjusti18 » 18 Paź 2017 16:57

A tak z ciekawości był może ktoś na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017 ? To była naprawdę świetna okazja do wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy przedsiębiorcami.
jjusti18
 
Posty: 281
Rejestracja: 13 Paź 2017 20:26


Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości