Włosy - lecą z głowy!

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Włosy - lecą z głowy!

Postprzez chickle » 26 Lut 2020 11:31

Istnieje wiele przyczyn postępującej utraty włosów, na przykład czynniki genetyczne czy stan ogólny zdrowia, jednak najczęściej diagnozuje się tzw. męski typ łysienia, czyli łysienie androgenowe.
chickle

Miejscowość: Warszawa

Postprzez salonka » 17 Mar 2020 00:08

U mnie ten sam problem. Nie wiem co jest tego przyczyną, że tak włosy mi lecą. Co chwilę odpływ zapchany, mąż się denerwuje. Stosuję różne wzmacniające kosmetyki ale one średnio pomagają. Już chce sobie nawet taką perukę kupić https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ ,bo wstyd do pracy przychodzić i pokazywać te moje cienkie i liche włosy. To tragedia dosłownie
salonka

Postprzez arvid.champlin » 17 Mar 2020 10:46

Należy dbać o włosy stosując odpowiednie szampony.
arvid.champlin

Postprzez Misia123 » 18 Maj 2020 12:31

delicja napisał:Wypadające włosy to naprawdę duży problem. Nie tylko dlatego, że nasza fryzura nie jest taka jak kiedyś, ale też w naszym mieszkaniu ciągle napotykamy nasze włosy. Nie jest to komfortowa sytuacja. Właśnie dlatego warto przeciwdziałać wypadaniu. Tutaj https://ziaja.com/product/9514-szampon- ... niu-wlosow sobie poczytajcie o szamponie, który może w tym pomóc.

jak masz taki problem z włosami to warto stosować Biokosmetyki ze sprawdzonego źródła, ja polecam te z firmy beBIO Active Cosmetiqs bo mają przyzwoity skład, same naturalne składniki, bez parabenów i konserwantów. Jak odkąd je stosuję nie mogę narzekać na stan skóry i włosów, także ze swego doświadczenia polecam
Misia123

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości