Własne mieszkanie - deweloper

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez Michal92 » 30 Gru 2019 12:41

Z nowym mieszkaniem potrzebne będzie także nowe ubezpieczenie by je zabezpieczyć w razie różnych sytuacji losowych jak zalanie, pożar czy kradzież. W Cuk porównasz różne polisy mieszkaniowe w porównywarce i dzięki niej o wiele szybciej znajdziesz korzystne dla siebie ubezpieczenie. https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci/mieszkanie
Michal92

Postprzez Anegdota » 30 Gru 2019 21:10

Myślę, że obecnie najlepsza opcją jest zakup mieszkania od dewelopera. Nowe bloki budowane są przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii co znacznie wpływa na komfort użytkowania lokali. Bardzo ciekawą ofertę mieszkań w Warszawie ma firma DOR http://dor.pl/kontakt . Firma ta zrealizowała już wiele inwestycji w stolicy i okolicach. Dla klientów przygotowane zostały funkcjonalne mieszkania o nowoczesnym rozkładzie umożliwiające ciekawą aranżację wnętrza. Na stronie firmy znajdziecie więcej szczegółów dotyczących dostępnych mieszkań.
Anegdota

Postprzez kazik33331 » 03 Sty 2020 08:58

Jakbym miał kasę to na pewno kupiłbym sobie bardzo fajne mieszkanie. Tylko tej kasy po prostu nie mam.
kazik33331

Postprzez brycen.nader » 03 Sty 2020 09:19

Deweloper, to bezpieczne miejsce do zakupu mieszkania?
brycen.nader

Miejscowość: Katowice

Postprzez Parleto » 08 Sty 2020 15:15

Wedlug mnie zdecydowanie warto zamieszkac we Wroclawiu - piekne miasto. Jesli bedziesz miec problemy ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie to warto skontaktowac sie z agentami SDP Nieruchomosci https://sdp-nieruchomosci.pl/ oni maja ogromne doswiadczenie w kwestiach mieszkaniowych a Wroclaw znaja od podszewki. Ja jestem wdzięczna p. Leiman bo udalo sie znalezc cudowne mieszkanie blisko centrum :)
Parleto

Postprzez karami » 29 Sty 2020 14:24

kazik33331 napisał:Jakbym miał kasę to na pewno kupiłbym sobie bardzo fajne mieszkanie. Tylko tej kasy po prostu nie mam.

Ja też fizycznie nie mam kasy ale przecież po to są kredyty, dziś prawie każdy musi z nich korzystać. Upatrzyłam sobie mieszkanie na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera i muszę iść teraz do banku pytać o zdolność kredytową i kredyty hipoteczne do wyboru
karami

Postprzez fastka » 10 Lut 2020 10:12

brycen.nader napisał:Deweloper, to bezpieczne miejsce do zakupu mieszkania?

Myślę że to najlepsza opcja bo jeśli kupujesz mieszkanie to tylko od sprawdzonego dewelopera który ma już w swoim dorobku dużo udanych osiedli jak na przykład Atal, druga sprawa to kupujesz mieszkanie nowe, czyli takie jak chcesz i gdzie chcesz
fastka

Postprzez lilo09 » 20 Lut 2020 10:39

Tak, zakup mieszkania od dewelopera to opcja bez wątpienia dobra inwestycja. Po pierwsze zyskujesz pewność i jakość, która niekiedy nie jest tak idealna i klarowna jak zakup od właściciela. W takim wypadku dobrze jest zabrać się za to od odpowiedniej strony. Wybierz zatem https://www.strzelczyk.pl/ i postaw na lojalność i wiedzę, a także szansę na doskonałą nieruchomość, która na pewno spełni Twoje oczekiwania.
lilo09

Postprzez nathaniel83 » 09 Mar 2020 16:35

Czy ktoś z Was korzystał z usług odbioru mieszkania? Nie posiadam wiedzy odnośnie prac budowlanych, więc nie mogę ocenić profesjonalnie wykonania mieszkania. Obawiam się, że coś może być nie tak i mogę tego nie zauważyć.
nathaniel83

Postprzez fisher.tyree » 09 Mar 2020 18:00

Kupując mieszkanie od dewelopera, warto zatroszczyć się o odbiór techniczny, który sprawdzi dokładnie jakość lokum.
fisher.tyree

Miejscowość: Poznań

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości