System do zarządzania firmą

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: System do zarządzania firmą

Postprzez Adm_N » 30 Lis 2018 15:11

Obecnie sporą popularnością cieszy się system SAP, jednak jego wdrożenie wymaga przygotowania odpowiedniej infrastruktury. Dużo firm decyduje się także na zarządzanie danymi w dedykowanej chmurze prywatnej, to ciekawe aczkolwiek nadal kontrowersyjne rozwiązanie. Polecam o tym poczytać: https://prywatnachmura.pl/
Adm_N

Postprzez bizneswoman1 » 12 Gru 2018 17:20

Warto rozejrzeć się po obecnym rynku, co aktualnie jest w ofercie. Teraz nawet w branży medycznej korzysta się z tego typu rozwiązań. W przychodniach lekarskich popularny staje się Medchart. Elektroniczna dokumentacja medyczna medchart daje wiele możliwości i usprawnień dla osób pracujących w przychodni. Przypomnienia sms o terminie kolejnej wizyty, generowanie dokumentów czy wystawianie elektronicznych recept, to tylko niektóre udogodnienia, jakie daje posiadanie takiego programu.
bizneswoman1

Postprzez AdamKot6 » 13 Gru 2018 13:04

Im większa firma, tym więcej rzeczy do kontroli. Ja w swojej firmie nie radziłem sobie z kontrolowaniem czasu pracy moich pracowników. Postanowiłem zainwestować w oprogramowanie, które służy do monitorowania czasu pracy. I nie zawiodłem się, naprawdę warto. A jak u Was rejestracja czasu pracy? Korzystacie z takich programów?
AdamKot6

Postprzez dylemat50 » 10 Sty 2019 12:41

Właśnie dostałem propozycję od rejestrator czasu pracy i myślę nad tym intensywnie. Podobno dobra rzecz, ale ciągle szukam opinii i przeglądam różne fora ;) ale chyba się skuszę!
dylemat50

Poprzednia

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości