Sylwester

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Sylwester

Postprzez tomaszek526 » 17 Gru 2019 19:42

Sylwestra planuję spędzić w domu, ze znajomymi. Nie przepadam za Sylwestrem, bo czuję dużą presję, aby iść na jakąś imprezę. Wolę przywitać nowy rok na spokojnie.
tomaszek526

Postprzez kepav » 19 Gru 2019 00:18

mysię wybieramy do klubu ze striptizem do Rasputina w Rzeszowie,bardzo lubię to miejsce, jest zadbane dyskretne, do tego sa naprawdę smaczne drinki i dodatkowo zabawa całkiem niedroga, jeszcze teraz w ten weekend warto sie wybrać, bo klub obchodzi 2 urodziny, wiec i wstęp za darmo i shoty
kepav

Postprzez kelosol » 29 Gru 2019 14:22

my idziemy w tym roku na mazury i mamy impreze w hotelu pory roku https://hotelporyroku.pl/sylwester-mazury bardzo fajna miejscówka plus do tego na łonie natury wiec sie wyciszymy, na drugi dzień możemy iść pospacerować troszkę, wypocząć, jak dla mnie świetna alternatywa na spędzenie sylwestra i nowego roku.
kelosol

Postprzez Anastazja » 11 Sty 2020 21:32

Ja jak co roku będę szaleć ze znajomymi podczas domówki. Tym razem jednak wezmę ze sobą tabletki 2KC, które miałam okazję testować kilkukrotnie w ciągu roku. Jestem przekonana, że dzięki nim, mimo słabej głowy nie nabawię się kaca i nie „zakończę” imprezy przed północą. Środek zawiera szereg przebadanych pod kątem walki z kacem składników, które wspierają organizm po spożyciu alkoholu i zmniejszają poczucie zmęczenia. Tylko należy pamiętać, aby wziąć go zgodnie z ulotką – przed, w trakcie i po spotkaniu. :)
Anastazja

Postprzez areknowak11 » 12 Sty 2020 14:54

W Sylwestra bawiłem się w Zakopanem. Pierwszy raz wybrałem się na największego miejskiego Sylwestra i jestem bardzo zadowolony.
areknowak11

Postprzez mpiryjczyk » 14 Sty 2020 20:47

My natomiast Sylwestra postanowiliśmy spędzić w kołobrzeskim Aquarius SPA i było naprawdę bardzo fajnie. To co dla nas najważniejsze to fakt, że odpoczęliśmy... Nie musieliśmy niczego szykować, później tego wszystkiego sprzątać - polecam każdemu, bo bal sylwestrowy był fantastyczny.
mpiryjczyk

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości