Studia po studiach

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Studia po studiach

Postprzez Tymoteusz1 » 07 Lut 2020 21:39

Jasne, że tak. Dzisiaj świat tak szybko się rozwija, że aby być na bieżąco, musicie nieustannie się doszkalać. Na szczęście dzisiaj jest o tyle łatwiej, że wcale nie trzeba studiować w trybie stacjonarnym. W takich miejscach jak Centrum Kształcenia Podyplomowego i Rozwoju Biznesu jesteście w stanie prowadzić kursy w trybie online, co jest niesamowicie wygodne, szczególnie dla osób, które prowadzą swój biznes.
Tymoteusz1

Postprzez Momo » 09 Lut 2020 21:17

mój-biznes napisał:Oby każde studia uczyły więcej praktyki a mniej teorii to byłoby super

Wiesz... uczelnie prywatne już to wiedzą i uczą dużo praktyki rezygnując z teorii. Dlatego doradzam studiować zaocznie szczególnie kierunki biznesowe, bo na państwowych tego nie będzie
Momo

Postprzez klaska » 14 Lut 2020 07:50

ja na przykład zrobiłam najpierw magistra z zarządzania w Krakowie a teraz od października jestem na studiach podyplomowych z zarzadzania prawem medycznym ( tym razem złożyłam papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie ). Bardzo wysoki poziom, ciekawe i zróżnicowane zajęcia, fajni ludzie.
klaska

Postprzez klara.milo95 » 14 Lut 2020 18:40

jeżeli potrzebowałabyś na egzaminy ładnie wyglądać to polecam świetną krawcową, która robi przepiękne poprawki na ubraniach nawet tych eleganckich
https://www.pracowniakrawiecka.com/
klara.milo95

Postprzez kautzer.alessandro » 15 Lut 2020 11:47

Warto zrobić sobie magistra lub doktorat zwłaszcza w edukacji.
Awatar użytkownika
kautzer.alessandro

Miejscowość: Warszawa

Postprzez hadley.thiel » 15 Lut 2020 12:03

Jak ktoś ma ochotę do dalszej nauki i rozwoju, to takie studia są na pewno dobrym wyborem.
hadley.thiel

Miejscowość: Poznań

Postprzez FilipS » 18 Maj 2020 18:34

W mojej opinii na pewno warto, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez http://executive.mba.ue.wroc.pl/ ponieważ są to jedyne takie studia w Polsce, a dokładnie chodzi tutaj o Magisterskie Studia Menedżerskie z których można wyciągnąć mnóstwo konkretnych umiejętności, wiedzy i poznać świetnych ludzi z którymi można wymienić się wieloma doświadczeniami. Świetnie wspominam ten czas i też wiele zasad jakich się tam nauczyłem i poznałem wprowadzam również teraz do swojej firmy i naprawdę fajnie działają :)
FilipS

Poprzednia

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości