Sprzątanie biur

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Sprzątanie biur

Postprzez visnia » 11 Lip 2019 16:03

A ja uważam, że najlepiej zlecić kwestie związane ze sprzątaniem firmie, która się w tym specjalizuje. Jeśli chodzi o moje zdanie, to bardzo dobrym wyborem będzie firma Moppy. Na ich stronie internetowej https://moppy.pl znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. Polecam wam zapoznać się z ich bogatą ofertą. Zapewne was zainteresuje :)
visnia

Postprzez Parleto » 08 Sie 2019 18:00

Ja tam uważam,że lepiej sprzatac na wlasna reke - dokladne i tak jak chcemy. Ciagle korzystanie z firm sprzatajacych to spore koszty. Do sprzątania mam porządny odkurzacz centralny z tej firmy http://centralne-odkurzacze.net/ Sprzątanie mieszkania jest teraz o wiele bardziej wygodne i oszczędne, dlatego polecam bo nie psuje się tak jak klasyczne odkurzacze. Jest to o wiele lepsza opcja niz ciagle zamawianie uslug sprzatajacych ktore sa swoją drogą kosztowne
Parleto

Postprzez mimnors » 19 Wrz 2019 09:45

Jeśli chodzi o sprzątanie biura to moim zdaniem najlepiej jest zatrudnić do tego jakąś sprawdzoną firmę
mimnors

Postprzez polka » 25 Paź 2019 13:35

A co sądzicie na temat ozonowania biur? Warto czy nie? Mamy w pracy kilku alergików i chciałabym zadbać o czyste powietrze w biurze. Sporo dobrego słyszałam na temat firmy Airozone - ktoś z was miał okazję już korzystać z ich usług?
polka

Postprzez KarinaM » 26 Paź 2019 16:12

Oczywiście, że tak. W końcu jeśli chodzi o sprzątanie biur, to powinniście zawsze wykorzystywać do tego odpowiedni sprzęt. Bez tego będzie Wam bardzo trudno utrzymać odpowiednio porządek. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://www.asc-pro.pl/sklep/myjki-do-okien/ i rozważyć zakup tego typu myjki do okien. Sami pomyślcie, jakie da Wam to możliwości.
KarinaM

Postprzez MenPan » 21 Lis 2019 17:43

Jeżeli szukacie dobrych odkurzaczy do biura to polecam markę zilan Odkurzacze workowe po prostu nie zawodne. My mamy je od dawna w pracy kupiliśmy ze względu na wytrzymałość i ich moc. Szybo można poradzić sobie z wykładziną bo mają bardzo dużą moc
MenPan

Postprzez bajabongo » 22 Lis 2019 09:05

ja wam moge polecic fajny sklep w ktorym kupicie caly sprzet potrzebny do sprzatania-myjki.eu maja tam doslownie wszystko, nawet chemie! :) sama u nich kupowalam z tym ze ja zamawialam online, wysylka natychmiast, jestem zadowolona
bajabongo

Postprzez kiana41 » 22 Lis 2019 13:55

Wydaje mi się, że firma sprzątająca powinna być polecona przez kogoś zanim ją zatrudnimy.
kiana41

Miejscowość: Kraków

Postprzez polka » 28 Gru 2019 14:23

Wiecie, że dezynfekcja ozonem kanałów wentylacyjnych i klimatyzacji zapobiega rozprzestrzenianiu się grzybów, pleśni i roztoczy, oraz chorób i wirusów? Ja zamierzam skorzystać z tego typu usług w moim biurze. Możecie polecić mi jakąś sprawdzoną firmę? Do tej pory, pochlebne opinie czytałam na temat firmy Airozone. Co sądzicie na ich temat?
polka

Postprzez Antagonista » 22 Sty 2020 14:25

a ja nie używam chemii w sprzątaniu mam mopa parowego Ariete i on nie wymaga chemii, samą wodą myje z dodatkiem olejku zapachowego
Antagonista

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości