Skuteczna lokalna reklama

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Skuteczna lokalna reklama

Postprzez magdap » 02 Wrz 2020 12:36

A może banery reklamowe? Według mnie najlepsza forma reklamy - tania, czytelna i łatwa w montażu. Umieść ją można zarówno w pobliżu lokalu, jak i w całym mieście (roll-up czy potykacz już się nie sprawdzi w takiej sytuacji) :)
magdap

Postprzez drzewko » 21 Wrz 2020 19:26

Jeśli reklama ma być skuteczna to na pewno powinna być prowadzona w internecie. Sama mam doświadczenie odnośnie reklamy stacjonarnej i internetowej i zdecydowanie ta druga przewyższa tą pierwszą w zasadzie we wszystkim. Ale też żeby wszystko było prowadzone z kampanią w porządku to najlepiej jest się zgłosić do agencji http://strategohouse.pl/ . Znam ich bardzo dobrze i wiem, że do każdego klienta podchodzą indywidualnie ale też w sposób profesjonalny.
drzewko

Postprzez bella91 » 24 Wrz 2020 22:12

Ja nie mówię, że reklama lokalna nie jest skuteczna, ale uważam, że nie zawojujesz nią rynku. Jeśli chcesz się wybić ze swoim biznesem to polecam reklamę w internecie. Możesz się zgłosić do tej agencji marketingowej https://kreacjasukcesu.pl/ Pomoże ci wypromować za pomocą pozycjonowania, portali społecznościowych itd.
bella91

Postprzez galia » 25 Wrz 2020 16:46

O skuteczną reklamę lokalną firma Exposite odpowiada. To u nich macie ścianki reklamowe, standy i inne takie. Czyli po prostu wszystko to, co może pomóc nam lepiej pokazać produkt. Dokładniej to ja nie wiem, ale z kolei w sieci ludzie piszą, że nawet jakieś tam elementy elektroniczne mogą wmontować.
galia

Poprzednia

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość