Samochód do firmy - wybór

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Samochód do firmy - wybór

Postprzez Olsy » 13 Sty 2021 15:14

Cześć,
Jakie auto wybrać do firmy? Głównie chodzi mi o busy typu Fiat Ducato, macie może jakiś dobry salon w Rzeszowie gdzie można liczyć też na dobre warunki leasingowe. Pozdrawiam!
Olsy

Re: Samochód do firmy - wybór

Postprzez Miren » 15 Sty 2021 11:29

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru odpowiedniego auta dla siebie, to tutaj zdecydowanie polecam odwiedzić ofertę przygotowaną przez Auto Res Rzeszów w przypadku których będziecie mogli liczyć na jasne warunki, pełne wsparcie i jednocześnie duże możliwości przy zakupie auta nowego, jak i używanego m.in z dostępem do takich aut jak Hyundai, Alfa Romeo, Jeep, czy Fiat.
Miren

Re: Samochód do firmy - wybór

Postprzez FilipS » 19 Sty 2021 07:55

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika odnośnie Auto Res i jak najbardziej warto przejrzeć dostępne możliwości. Profesjonalizm obsługi, konkurencyjne ceny i jednocześnie pełne wsparcie zarówno ze strony serwisowej, ale również sprzedażowej. Warto sprawdzić dokładnie możliwości i zobaczymy w takim razie co ostatecznie z tego wyjdzie w Twoim przypadku.
FilipS

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości