Salon

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Salon

Postprzez Kazoo » 27 Gru 2018 15:20

steropon napisał:Według mnie wiele osób nie docenia tego jak ważna jest podłoga w salonie.

Zdecydowanie! Przecież akurat salon jest miejscem, w którym powinno być dużo wolnej przestrzeni i podłoga jest wtedy bardzo widoczna. Dodatkowo moim zdaniem niezwykle istotne są listwy wykończeniowe. Nie ma nic gorszego niż brzydko wykończona podłoga! To od razu psuje wygląd nawet najpiękniejszego pomieszczenia! Moim zdaniem najlepsze są drewniane listwy przypodłogowe, bo są jednocześnie piękne i wytrzymałe.
Kazoo

Postprzez Anegdota » 11 Sty 2019 10:44

To fakt, że podłoga w salonie jest bardzo widoczna więc warto zdecydować się na ładną podłogę. W salonach bardzo dobrze sprawdza się deska warstwowa. Podłogi z desek warstwowych są wytrzymałe, ponadto są eleganckie. Jeśli nie wybraliście jeszcze podłogi do salonu to zerknijcie na kolekcję podłóg oferowanych przez firmę Baltic Wood. To producent podłóg bardzo wysokiej jakości. Myślę, że warto przyjrzeć się bliżej ich ofercie.
Anegdota

Postprzez Beniu » 11 Sty 2019 19:58

Mam mały, ale bardzo przytulny salon połączony z aneksem kuchennym. Przez to musiałem naprawdę się namęczyć przy jego urządzaniu. Całość jest w bieli, bo optycznie powiększa. Zainwestowałem też w lustra na ścianach i półki https://www.ceneo.pl/Polki , które znacznie ułatwiły mi zagospodarowanie miejsca do przechowywania. W każdym razie najważniejsze, że czuje się tu świetnie i umiem się zrelaksować
Beniu

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości