Restrukturyzacja

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Restrukturyzacja

Postprzez blik44 » 22 Lut 2021 21:53

W naszych czasach nie jest łatwo z prowadzeniem firmy. Płynność nie należy do najlepszych wskaźników. Z jednej strony nie zapłacone faktury, z drugiej strony zobowiązania, kredyty. Robi się coraz trudniej i "ciaśniej". I ciężko lawirować między tym wszystkim. Przyszedł pomysł górnolotny czy aby nie podjąć restrukturyzacji wszystkiego, by wyjść na prostą. Czy to pomoże? Czy tez jakaś inna opcja?
blik44

Re: Restrukturyzacja

Postprzez Janinka » 23 Lut 2021 21:24

W dobie pandemii i wprowadzonych obostrzeń z płynnością w niektórych firmach może być bardzo krucho. Jednak aby zrobić rozeznanie trzeba by przeprowadzić audyt, który ułatwi podjęcie odpowiednich kroków. Moim zdaniem najlepiej zwrócić się z tym problemem do znawców, którzy rzetelnie to ocenią i pomogą.
Janinka

Postprzez KonradW » 24 Lut 2021 20:50

Sprawa do przemyślenia. Tylko należy to zrobić z głową. I pomocą. Nic samemu. Takie coś to najlepiej z prawnikami. Ja polecę kancelarię Fenix z Warszawy. Całkiem nieźli są w sprawach finansowych. Upadłość, złe kredyty (franki) więc pewnie tez ten temat powinien być dla nich dobry. A robią całkiem niezłą robotę.
KonradW

Postprzez blik44 » 25 Lut 2021 20:38

KonradW napisał:Sprawa do przemyślenia. Tylko należy to zrobić z głową. I pomocą. Nic samemu. Takie coś to najlepiej z prawnikami. Ja polecę kancelarię Fenix z Warszawy. Całkiem nieźli są w sprawach finansowych. Upadłość, złe kredyty (franki) więc pewnie tez ten temat powinien być dla nich dobry. A robią całkiem niezłą robotę.

Jak widzę u nich na stronie (o ile dobrze wyszukałem w google), to ten temat też mają rozpisany. Pora pewnie z nimi porozmawiać i zobaczyć co odpowiedzą. Zadanie nie proste, droga pewnie długa. Ważny jest cel do zrealizowania. Zobaczymy czy się coś da ugrać.
blik44

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość