Rekrutacja pracowników.

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Rekrutacja pracowników.

Postprzez zuzia.gola » 28 Lis 2018 12:43

Zawsze warto też rozważyć outsourcing pracowniczy katowice. To bardzo dobra opcja dla większych i mniejszych przedsiębiorstw. Skontaktuj sie z nimi https://spectrum-hr.pl/outsourcing-pracowniczy-katowice . Na pewno pomogą dobrać ci odpowiednie rozwiązanie.
zuzia.gola

Postprzez steropon » 28 Gru 2018 21:46

Zerknij na portal https://poradnikpracownika.pl/ - jest on co prawda przeznaczony dla praconwików, ale znajdziesz tu wiele informacji z zakresu prawa pracy, które przydadzą Ci się nawet jeżeli jesteś pracodawcą ;) Dzięki temu będziesz mógł uniknąć różnych kłpotów.
steropon

Postprzez angel55 » 03 Sty 2019 00:03

Moim zdaniem samodzielna rekrutacja pracowników to tylko strata cennego czasu, który moglibyśmy poświęcić na ważniejsze rzeczy :D Sama prowadzę sporą firmę i ostatnio szukałam nowego kierownika jednego z działów. Skorzystałam więc z oferty direct search od https://pl.gigroup.com/pracodawcy/inne- ... selection/ i w krótkim czasie otrzymałam najlepszego pracownika :)
angel55

Postprzez senur » 22 Kwi 2019 11:37

W pewnej firmie rekrutacja wygląda tak (screen) Dla mnie jest to intrygujące. :)

Image
senur

Postprzez AbiUbu » 07 Cze 2019 11:23

Warto przemyśleć sam proces rekrutacji oraz jego konstrukcję. Często się okazuje, że kluczowa jest tutaj osoba za prowadzenie rekrutacji odpowiedzialna. Czy wzbudza sympatię, czy jest w stanie skutecznie zweryfikować potencjalnego kandydata, czy nadaje się na to stanowisko. Możemy rozwinąć w sobie takie kompetencje poprzez coaching studia.
AbiUbu

Postprzez sera33 » 24 Cze 2019 13:09

Potrzebuje korzystać z usług doświadczeni rekruterzy? Planuje zatrudnić osoby z Ukrainy i potrzebuje fachowej ręki. Polecacie jakiś?
sera33

Postprzez tarzycjusz21 » 04 Wrz 2019 11:08

Jeżeli ktoś z Was szuka sposobu na to, aby rekrutacje przechodziły sprawniej, taniej i skuteczniej, to myślę, że bardzo może Was zainteresować takie rozwiązanie jak to: https://talentuno.com/pl . Po zarejestrowaniu się warto zadbać o to, aby przedstawić swoją markę od jak najlepszej strony i dzięki temu przyciągnąć uwagę pracowników – najlepiej tych najlepszych i najbardziej ambitnych. Wystarczy dodać oferty pracy, na którą jest w firmie zapotrzebowanie, a zespół z tej platformy oraz MatchMakerzy – czyli ludzie będący czymś w rodzaju „łowców talentów” – zajmą się tym, aby znaleźć jak najlepszych kandydatów, którzy będą dopasowani do Waszych wymagań. O całym tym narzędziu dowiedziałem się od prowadzącego firmę znajomego. Bardzo je zachwalał mówiąc, że udało mu się za pośrednictwem tej platformy zatrudnić naprawdę fenomenalne osoby – które okazały się nie tylko wykwalifikowanym ekspertami w swoich dziedzinach, ale zarazem bardzo przyjaznymi i serdecznymi ludźmi :).
tarzycjusz21

Postprzez polka » 30 Gru 2019 21:05

Ja skorzystałam z firmy, która zajmuje się rekrutacją specjalistów i powiem szczerze , że był to bardzo fajny pomysł. Wszystko przebiegło sprawnie, a rekrutacja pracowników z nimi to czysta przyjemność i mogę ich polecić z czystym sumieniem. Sprawdźcie sami rekrutacja e-commerce Digitalx Mam nadzieję, że współpraca z tą firmą okaże się dla was równie korzystna, co dla mnie.
polka

Postprzez barrows.deondre » 01 Sty 2020 12:19

Warto zadbać o odpowiednią formę rekrutacji, która odpowiednio wyselekcjonuje pracowników pasujących na stanowisko.
barrows.deondre

Miejscowość: Poznań

Postprzez Miren » 26 Paź 2020 16:40

Rekrutacja pracowników jest coraz trudniejsza i ciężko też od razu sprawdzić, czy dana osoba posiada odpowiednie umiejętności, które pozwolą jej skutecznie poradzić sobie z konkretnymi zadaniami. Dlatego warto zastosować innowacyjne rozwiązania w rekrutacji, jak na przykład Grywalizacja dzięki czemu dokładnie poznacie ich predyspozycje i cechy. Na stronie internetowej https://hulaevents.pl/grywalizacja/ znajdziecie więcej informacji jak to dokładnie działa i jednocześnie jakie korzyści przynosi. Mam nadzieję, że i u Was rekrutacja z takim rozwiązaniem pójdzie dużo efektywniej!
Miren

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości