Pralnia - jaką polecacie?

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Pralnia - jaką polecacie?

Postprzez saki89 » 05 Lut 2021 00:03

Jaka pralnia w Warszawie i okolicach jest najlepsza? Z których usług najlepiej skorzystać? Chętnie sprawdzę jakieś profesjonalne miejsca, które zapewnią mi odpowiednią jakość.
saki89

Re: Pralnia - jaką polecacie?

Postprzez mpiryjczyk » 23 Lut 2021 20:43

Ja sama miałabyś duży problem, aby uprać taką suknię i jej nie zniszczyć. Osobom z Warszawy mogę polecić pralnię https://www.pralnia-warszawianka.pl/ i uważam, że to bardzo dobry wybór, ponieważ nawet sami po tą suknię przyjadą. Sprawdź ofertę na ich stronie!
mpiryjczyk

Re: Pralnia - jaką polecacie?

Postprzez adik356 » 25 Lut 2021 22:23

Ja nie lubię prać sama trudnych materiałów. Jeśli mogę to komuś oddać, to jestem na to bardzo chętna. W kontekście dywanów wolę skorzystać z firmy Pralnia Warszawianka. Czytałam o ich usługach na ich stronie i mnie to bardzo zaciekawiło. Okazuje się, że to bardzo wygodne rozwiązanie. Na pewno skorzystam. Super jest to, że sami przyjeżdżają po pranie! Ale widzę, że już polecacie!
adik356

Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości