Pozycjonowanie Niemcy potrzebny specjalista

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Pozycjonowanie Niemcy potrzebny specjalista

Postprzez bizneswoman1 » 26 Paź 2020 19:24

Hej,
Z uwagi na rozbudowę oferty mojej firmy na rynek niemiecki szukam specjalisty, który zajmuje się pozycjonowaniem właśnie w niemieckim Google. Niemieckojęzyczna wersja strony jest już gotowa. Proszę o namiar na kogoś na prawdę godnego polecenia ;)
bizneswoman1

Re: Pozycjonowanie Niemcy potrzebny specjalista

Postprzez Wasyl369 » 28 Paź 2020 09:04

Po pierwsze gratuluje rozwoju. Już kiedyś pisałaś o swojej firmie na forum i fajnie, że się tak prężnie rozwijacie i atakujecie kolejny rynek ;) Sam kiedyś chciałbym tam sprzedawać swoje produkty, ale to melodia przyszłości. Jeśli chodzi o pozycjonowanie Niemcy to mój znajomy ma kogoś od tego i bardzo sobie chwali. Myślę, że oferta pozycjonowania w niemieckim Google u Kamila Demidowskiego może się zainteresować. Mój znajomy kiedyś opowiadał, że Pan Kamil mu w wielu kwestiach doradził i odkąd zdał się na Niego widzi dużą poprawę widoczności swojego sklepu w Google niemieckim. Wiadomo pozycjonowanie to długofalowy proces więc musisz uzbroić się w cierpliwość, ale warto ;) Trzymam kciuki za efekty!
Wasyl369

Postprzez bizneswoman1 » 04 Lis 2020 11:39

Dziękuję bardzo zapoznam się z ofertą :)
bizneswoman1

Postprzez kokainka » 05 Lis 2020 12:38

Jak chcecie prowadzić naprawdę profesjonalne działania marketingowe w sieci to na spokojnie poświęćcie trochę czasu i poczytajcie o tym na http://marketing.media.pl/ Skarbnica wiedzy w tym zakresie i warto temu poświęcić uwagę
kokainka

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości