Pozycjonowanie lokalne. Czy warto?

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Pozycjonowanie lokalne. Czy warto?

Postprzez Robes » 16 Cze 2018 10:29

Warto jest pozycjonować serwis na frazy lokalne związane np. z branżą w danym mieście. Ludzie często tak szukają np. danych usług w internecie.
Robes

Postprzez semtak » 27 Cze 2018 20:13

Nawet jeżeli prowadzisz biznes na cały kraj to warto zaczynać od reklamy lokalnej. To są klienci blisko Ciebie których łatwiej przekonasz do siebie czy swoich produktów chociażby rozmową w cztery oczy. Taki klienci również polecają Cię innym klientom lokalnie a czasami dzięki kilkunastu klientom lokalnym można przetrwać trudne miesiące.
Damian z Agencji SEMTAK
semtak

Postprzez hania83 » 02 Lip 2018 10:19

Z własnego doświadczenia ( branża meblowa ) mogę powiedzieć, że jak najbardziej ma to sens. Ja pozycjonowanie lokalne zleciłem jakiś czas temu firmie E-prom ( http://e-prom.com.pl ) i już po jakiś trzech miesiącach mogłem zauważyć zmianę na lepsze pod względem zainteresowania ze strony klientów
hania83

Postprzez mouldybrain » 09 Lip 2018 17:37

Hm, a jest sens reklamować się dla użytkowników spoza miasta gdzie oferuje się usługi? Rozumiem e-commerce, sklepy online, ale jeżeli ktoś prowadzi taki gabinet medycyny estetycznej albo jakiekolwiek inne usługi w punkcie lub z dojazdem w granicach miasta - nikt z Krk nie przyjdzie specjalnie do Wrocławia na taki zabieg estetyczny na przykład - na miejscu mają pełno innych klinik estetycznych.
https://www.nowaestetyka.pl/ - medycyna estetyczna Wrocław
mouldybrain

Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości