Polska piłka - co sądzicie?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Polska piłka - co sądzicie?

Postprzez amaz3r » 16 Wrz 2013 10:57

Witam
co sądzicie o polskiej piłce? Macie jakieś doświadczenia z grą w meczach?
Czy polacy kiedykowiek zaczną grać dobrze?
Serdecznie Was zapraszam - fundusze - az-finanse.pl - najlepszy portal o kredytach.
amaz3r
 
Posty: 5
Rejestracja: 16 Wrz 2013 10:03

Re: Polska piłka - co sądzicie?

Postprzez blue » 16 Wrz 2013 11:49

Myślę że trzeba trochę czasu, aby polscy piłkarze zaczęli grać dobrze i dobrych sponsorów nam potrzeba takich jak na przykład SKOK Wołomin, który został oficjalnym sponsorem Polonii Warszawa. Jeżeli chodzi o reprezentacje to brakuje zgrania i ogrania.A jak przyjemnie byłoby gdyby nasi wygrywali.
blue
 
Posty: 45
Rejestracja: 06 Lut 2013 17:56

Re: Polska piłka - co sądzicie?

Postprzez Ingrid321 » 04 Lut 2022 19:15

Sama piłka nożna jest na pewno bardzo ciekawa i ja na ogół się tym sportem interesuję. Bardzo lubię również czytać różnego rodzaju materiały z nią związane. Niedawno natrafiłam na bardzo interesujący artykuł http://www.edoor.edu.pl/taktyka-bronien ... ak-wyglada gdzie dokładnie wyjaśniono jakie występują taktyki bronienia w piłce nożnej.
Ingrid321
 
Posty: 1168
Rejestracja: 24 Paź 2018 10:32

Re: Polska piłka - co sądzicie?

Postprzez bella91 » 19 Mar 2022 09:21

Stroje piłkarskie, sportowe a także piłki do gry i inne rzeczy możesz zamówić tutaj https://zina.pl/ Ten sklep ma świetny asortyment i przystępne ceny. Szybko realizują zamówienia. Ja zamawiam tam stroje do gry dla syna.
bella91
 
Posty: 504
Rejestracja: 20 Lut 2020 20:24

Re: Polska piłka - co sądzicie?

Postprzez visnia » 21 Lip 2023 16:57

Ja jestem ogromną fanką piłki nożnej i powiem wam, że najbardziej to się nie mogę doczekać euro. Już w przyszłym roku w Niemczech! Kto czeka razem ze mną? Mam już namiar gdzie najpewniej kupić Bilety Euro 2024 Jakby ktoś z was był zainteresowany, to dajcie znać.
visnia
 
Posty: 1243
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

cron