Uwaga na Oneinvest, EFG czy Arum

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Uwaga na Oneinvest, EFG czy Arum

Postprzez agawa » 03 Lis 2012 23:56

Radzę uważać na super okazje inwestycyjne. Firmy jak Oneinvest , Efg, czy Compensa i Nordea!!!!!
Oszukują na inwestycjach lub wprowadzają w błąd klientów. Popularną praktyką jest zapraszanie na 2-dniowe szkolenia i proponowanie super biznesu. To inwestycje 5-10 letnie z obiecanym 100% zyskiem. Nikt jednak nie wspomina, że ten zysk to dla pośredników, a klient zostaje wysoką składką i umową pełną wysokich opłat. Kwota za zerwanie umowy jest tak duża, że z wpłat nie zostaje nic lub marne grosze. Niby zgodnie z prawem,a le nie do końca. Pan Bogdan N., podpisywał programy inwestycyjne za ludzi, którzy nie mieli pozwolenia KNF. Na szczęście już sie za nich bierze UIKOK:
http://serwisy.gazetaprawna.pl/finanse- ... uokik.html
http://prawo.rp.pl/artykul/794099,92781 ... nosci.html
agawa
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 Lis 2012 23:50

Re: Uwaga na Oneinvest, EFG czy Arum

Postprzez Kamilo » 29 Lis 2012 22:39

Niestety, takie firmy jak ONeinvest, EFG i Arum wykorzystują ludzi i nimi manipulują. Wszystko oczywiście dla pieniędzy. Dokładnie jak opisał kolega w poście powyżej. Oprócz tego, że są tam działania korupcyjne, to jeszcze finansowe szkolenia prowadzą osoby zupełnie niekompetentne jak np. Krzysztof O z Konina.
Kamilo
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 Lis 2012 22:35

Re: Uwaga na Oneinvest, EFG czy Arum

Postprzez ewka1974 » 22 Maj 2013 12:24

Skorzystałam z Kancelarii Adwokackiej Aleksandry Gawin-Bławat po raz pierwszy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pełnym profesjonalizmem Pani Aleksandry Gawin-Bławat, która zajęła się moim problemem. Odpowiedź na zadane pytanie była bardzo wyczerpująca, poparta wieloma artykułami K.c., a także wyrokami Sądu Najwyższego orzekanymi w podobnych sprawach. Również odpowiedź na zadane dodatkowe pytanie dotyczące mojej sprawy była szybka i rzetelna. Polecam http://kancelariagb.pl/category/artykuly/, zwłaszcza że wycena tak cennej porady nie jest wygórowana. Dostałam także dodatkowo (bezpłatnie) wzory pism procesowych. Jeszcze raz gorąco polecam.
ewka1974
 
Posty: 103
Rejestracja: 25 Mar 2013 18:52

Re: Uwaga na Oneinvest, EFG czy Arum

Postprzez ewka1974 » 19 Cze 2013 08:37

Oj trzeba bardzo uważać bo instytucje pozabankowe strasznie naciągają. Dlatego też ja z nich nie korzystam. Jeśli potrzebuje szybkiej gotówki wole pójść do lombardu i zastawić coś na pewien okres. Miło mi się współpracuje z Lombardem Warszawa przy ul. Złotej 60. Polecam Pożyczki pod zastaw .
ewka1974
 
Posty: 103
Rejestracja: 25 Mar 2013 18:52

Re: Uwaga na Oneinvest, EFG czy Arum

Postprzez finito » 15 Wrz 2013 22:45

Przecież to z daleka śmierdzi jakąś piramidą finansową. Lepiej trzymać się od tego z daleka! ;)
Masz problem z długami? Zajrzyj na największe w Polsce forum dluznikow :)
finito
 
Posty: 7
Rejestracja: 15 Wrz 2013 22:43


Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości