Jak reklamować firmę?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Jak reklamować firmę?

Postprzez tetate » 30 Lip 2013 12:19

W jaki sposób rozreklamować usługi mojej firmy motoryzacyjnej?
tetate
 
Posty: 150
Rejestracja: 30 Lip 2013 12:04

Re: Jak reklamować firmę?

Postprzez fleszyn » 30 Lip 2013 14:00

Najbardziej optymalną formą reklamy jest ta w wyszukiwarkach internetowych - mam tutaj na myśli pozycjonowanie. Sprawdź sobie ofertę seoventure.pl
Sam korzystam z ich usług i muszę powiedzieć, że ruch w interesie jest tak duży, że czasami nie wyrabiam z zamówieniami.
Ostatnio edytowany przez fleszyn, 04 Sty 2015 12:22, edytowano w sumie 1 raz
fleszyn
 
Posty: 271
Rejestracja: 19 Lis 2012 15:09

Re: Jak reklamować firmę?

Postprzez Jack27 » 12 Sie 2013 15:23

Najlepiej zatrudnić profesjonalną agencję reklamową- polecam http://www.studio-piksel.pl/ która zajmie się reklamowaniem strony firmowej w internecie, oraz przygotuje ulotki i plakaty do kolportażu, przez co więcej osób dowie się o firmie i dzięki temu zyskamy nowych klientów.
Jack27
 
Posty: 5
Rejestracja: 12 Sie 2013 15:20

Re: Jak reklamować firmę?

Postprzez Tommi11 » 07 Wrz 2013 09:45

Ja swoją firmę tapicerską - http://tapicer.warszawa.pl/ promowałem głównie za pomocą rozdawania ulotek oraz w ogłoszeniach lokalnych. Zleciłem też pozycjonowanie strony internetowej, ale jest to dopiero w trakcie. W zależności od usług można też promować sklep/usługi tradycyjnie.
Tommi11
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 Wrz 2013 09:42

Re: Jak reklamować firmę?

Postprzez fragles » 09 Wrz 2013 15:12

Ja sugeruję abyś najpierw wyróżnił się czymś na rynku, czymś co ma wartość w oczach klientów. Inaczej Twoja firma będzie podobna do innych firm z branży. Jak już się wyróżnisz to zbuduj skuteczny system poleceń Twojej firmy. To dosyć żmudny i skomplikowany proces ale daje najbardziej stabilne efekty. Poza tym pomyśl o jakiś oryginalnych gadżetach reklamowych które mógłbyś wręczyć stałym klientom aby o Tobie pamiętali. Buduj relacje z klientami a na pewno będą do Ciebie wracać a o to w tych przecież chodzi. Powodzenia.
fragles
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Wrz 2013 15:07

Re: Jak reklamować firmę?

Postprzez ravgor » 15 Wrz 2013 20:47

Pozycjonowanie, reklamy Google AdWords - możliwości reklamowania firmy jest mnóstwo :)
ravgor
 
Posty: 7
Rejestracja: 15 Wrz 2013 20:26

Re: Jak reklamować firmę?

Postprzez Moskil12 » 04 Lis 2013 12:15

Ja takąstronę z ofertami leasingu ciągników, głównie pozycjonowałam przez firmę, lecz można do tego dodać jeszcze coś, jak np. ulotki, ogłoszenia oraz jakieś specjalne okazje promocje w naszym sklepie.
Moskil12
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 Lis 2013 12:11

Re: Jak reklamować firmę?

Postprzez Theon » 13 Lis 2013 10:16

Ja firmę, której zadaniem są przeprowadzki rybnik, po prostu reklamowałem przez ulotki i ogłoszenia. Witryna pełni bardziej funkcję informacyjną, niż reklamową. Ważna jest reklama na kilku płaszczyznach i dopasowana do pożądanego odbiorcy.
Theon
 
Posty: 23
Rejestracja: 13 Lis 2013 10:10

Re: Jak reklamować firmę?

Postprzez pik » 04 Gru 2013 16:09

Dobrym sposobem będą kalendarze trójdzielne. Kalendarze ogólnie bardzo często wykorzystywane są w branży motoryzacyjnej, więc może i do twojej firmy sie nadają.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: Jak reklamować firmę?

Postprzez DeI » 22 Sty 2014 21:33

Witam

Jeśli szukasz strony która wypromuje twoją firmę mogę ci polecić firmy.net dają ci darmową reklamę. Co miesiąc prawie 5 tysięcy firm dodaje się do katalogu Firmy.net samodzielnie bo uważają go za doskonałą formę promocji. Dzięki darmowym wizytówkom, firmy są widoczne w katalogu branżowym Firmy.net, odwiedzanym przez ponad sto tysięcy użytkowników dziennie, 21 portalach partnerskich (np: Money.pl, INFOR.pl) oraz we wszystkich najważniejszych wyszukiwarkach na polskim rynku.

Jeśli Ci pomogłem byłbym wdzięczny gdybyś się zarejestrował z tego reflinka https://ssl.afiliant.com/affskrypt,,4f7 ... firmy.net/)
DeI
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 Sty 2014 21:30

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość