Samodzielna księgowość - warto spróbować?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Samodzielna księgowość - warto spróbować?

Postprzez ekologia » 15 Kwi 2016 18:46

Co sądzicie o tym, żeby przetestować samodzielną księgowość?
Widziałam takie rozwiązania online, jak np. na wfirma.pl
Tutaj: http://wfirma.pl/samodzielna-ksiegowosc jest dokładniejszy namiar.
Może ktoś z obecnych korzystał i może podpowiedzieć coś więcej na temat użytkowania tej aplikacji?
ekologia
 
Posty: 245
Rejestracja: 03 Mar 2015 15:36

Re: Samodzielna księgowość - warto spróbować?

Postprzez burn » 19 Kwi 2016 12:38

Ja bym wolała mieć u siebie księgową.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Samodzielna księgowość - warto spróbować?

Postprzez Just » 30 Lip 2019 13:49

Ja zdecydowanie polecam samodzielną księgowość. Korzystam z programu wfirma.pl, który jest intuicyjny i łatwy w obsłudze i nie mam żadnych problemu z księgowaniem dokumentów, wyliczaniem podatków i składek zus. Dodatkowo można skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. ;)
Just
 
Posty: 13
Rejestracja: 25 Kwi 2019 11:50

Re: Samodzielna księgowość - warto spróbować?

Postprzez Aleksander » 18 Lut 2020 10:39

W mojej opinii natomiast warto zwrócić uwagę na wybór dobrej jakości dodatkowych programów księgowych typu Invoice Digitizer które umożliwią Wam wygodne przerzucanie danych z faktur papierowych do systemu księgowego online. W naszym przypadku jak do tej pory spisuje się wręcz nienagannie, ponieważ zapewniają szybkość oraz dokładność działania co z kolei przekłada się na spokój i dokładność rozliczeń. Oczywiście zanim go wprowadziliśmy to przeszliśmy odpowiednie szkolenie z efektywności oraz mamy stały kontakt ze wsparciem ich obsługi technicznej.
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Samodzielna księgowość - warto spróbować?

Postprzez Blueeyediiy » 18 Lut 2020 12:40

Witam goraco wszystkich
Blueeyediiy
 
Posty: 32
Rejestracja: 18 Lut 2020 12:40

Re: Samodzielna księgowość - warto spróbować?

Postprzez mój-biznes » 05 Kwi 2020 12:53

Niektórzy korzystają z darmowych programów do faktur, nie wiem dlaczego ale uważam, że lepiej z nich nie korzystać chociażby dlatego że nie wiemy jak często są aktualizowane. I czy są bezpieczne jeśli chodzi o przechowywanie danych. Sama używam  ten prosty płatny program do faktur i nie martwię się o nic, a gdy pojawia się jakaś wątpliwość to mam gdzie zadzwonić i się poradzić. A że dopiero stawiam pierwsze kroki w DG to niestety wciąż mam wątpliwości jakieś  :D
mój-biznes
 
Posty: 41
Rejestracja: 19 Sty 2020 16:12

Re: Samodzielna księgowość - warto spróbować?

Postprzez Miren » 06 Cze 2023 13:03

Szukając kompleksowego narzędzia do fakturowania, polecam skontaktować się z Księgowość24 i zainteresować się programem Faktura VAT 2023. Dostępne są trzy wersje: Start, Standard i Pro. Cechuje je przystępna cena za roczną licencję i rozbudowane możliwości. Program umożliwia wystawianie faktur, rachunków i paragonów, zarządzanie magazynem, prowadzenie małej księgowości, obsługę CRM oraz integrację z platformami Allegro, Prestashop, Woocommerce. Dodatkowo, wspiera generowanie JPK, GTU i VAT OSS. Odwiedź ich stronę internetową https://ksiegowosc24.pl/ i zapoznaj się z ofertą. Pozdrawiam!
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Samodzielna księgowość - warto spróbować?

Postprzez steropon » 31 Lip 2023 13:39

Moim zdaniem samodzielna księgowość jest OK gdy masz prostą działalność i tylko KPiR ogarniasz. Natomiast jeśli chcesz efektywnie rozwijać biznes, to lepiej zlecić to na zewnątrz i skupić się na prowadzeniu firmy. Do tego sprawdź sobie program aFaktury.pl - z jego pomocą szybko wystawisz faktury i inne dokumenty
steropon
 
Posty: 241
Rejestracja: 19 Lip 2018 22:34

Re: Samodzielna księgowość - warto spróbować?

Postprzez Penelopa » 25 Sie 2023 11:20

Według mnie mimo iż znam się na księgowości to uważam, że warto korzystać z pomocy doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Jeżeli nie masz nikogo sprawdzonego to co powiesz o aforti ac? Nie warto obciążać się dodatkowymi tematami gdy możemy mieć pomoc na wyciągnięcie ręki
Penelopa
 
Posty: 33
Rejestracja: 24 Paź 2019 19:04

Re: Samodzielna księgowość - warto spróbować?

Postprzez paku » 08 Wrz 2023 06:16

No nie. Jeśli chodzi o kompleksowe zarządzanie, to polecam po prostu używanie Berberis.
Natomiast księgowość lepiej oddać komuś, kto się na tym zna.
Po prostu zbyt łatwo o pomyłki, dlatego zdecydowanie radzę odpuścić.
Sami oceńcie, jak to wygląda z waszej perspektywy.
paku
 
Posty: 340
Rejestracja: 03 Paź 2013 09:50

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości