Kosmetyki dobrej jakości

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Re: Kosmetyki dobrej jakości

Postprzez Inka » 25 Lis 2021 12:56

Bardzo dobrej jakości są kosmetyki samarite, używam od dwóch miesięcy i widzę, że moja skóra wygląda coraz lepiej.
Inka
 
Posty: 279
Rejestracja: 05 Sty 2018 14:17

Re: Kosmetyki dobrej jakości

Postprzez polka » 27 Lis 2021 20:18

Ja też od niedawna zwracam uwagę na jakość kosmetykow, po które sięgam. Do codziennej pielęgnacji bardzo chwalę sobie kosmetyki marki https://www.herbapol-polana.com/ Sa naturalne i wegańskie - dla mnie naprawdę rewelacja :) W ich składzie możemy znaleźć między innymi czerwoną koniczynę, która ma wiele cennych wlaściwości.
polka
 
Posty: 1073
Rejestracja: 05 Kwi 2018 07:45

Re: Kosmetyki dobrej jakości

Postprzez KarinaM » 30 Lis 2021 23:30

Moim zdaniem kluczem będzie przede wszystkim znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Skoro na rynku jest tyle różnych ciekawych produktów, to dlaczego na nie nie postawić? Myślę, że fajnie mógłby się sprawdzić na pewno żel pod prysznic Perfecta Bubble Tea z ekstraktem z zielonej herbaty marki Perfecta, więc na pewno warto byłoby go sobie sprawdzić.
KarinaM
 
Posty: 824
Rejestracja: 08 Cze 2017 21:17

Re: Kosmetyki dobrej jakości

Postprzez Amelka » 02 Gru 2021 22:21

Ja mogę polecić dobre emolienty. Sama ma azs od paru dobrych lat i akurat sporo kosmetyków wypróbowałam zanim trafiłam na exomega control. To seria emolientów, które są przeznaczone do skóry atopowej. Moim ulubionym kosmetykiem z tej serii jest olejek do mycia ciała. Od razu, już po pierwszym użyciu przynosi ulgę. Przy systematycznym stosowaniu po trzech tygodniach skóra staje się mniej sucha.
Amelka
 
Posty: 162
Rejestracja: 11 Kwi 2019 10:44

Re: Kosmetyki dobrej jakości

Postprzez visnia » 05 Gru 2021 18:46

Osobiscie jestem ogromną zwolenniczką kosmetyków naturalnych bo one znacznie lepiej wpływają na nasz organizm. Świetne kosmetyki naturalne, znalazłam nawet tutaj https://novakosmetyki.pl/pl/79-kosmetyk ... wegetarian Planuję u nich zrobić większe zamówienie, bo wegańskich kosmetyków jeszcze nie miałam okazji stosować.
visnia
 
Posty: 1243
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

Re: Kosmetyki dobrej jakości

Postprzez grubalinka22 » 11 Gru 2021 08:23

Ja ostatnio korzystam tylko z naturalnych kosmetyków. Moja skóra najlepiej na nie reaguje.


____________________________________
Klinika medycyny estetycznej wrocław
grubalinka22
 
Posty: 686
Rejestracja: 13 Paź 2017 09:39

Re: Kosmetyki dobrej jakości

Postprzez jjusti18 » 11 Gru 2021 20:24

A produkty avon- stosujecie? Bo ja przykładowo od jakiegoś czasu tak i coraz bardziej je lubią. Ostatnio zainteresowała mnie jak wygląda rejestracja avon i w sumie fajnie się składa, bo jest ona darmowa. A korzyści są tam niezłe, bo chociażby super rabaty na ich produkty.
jjusti18
 
Posty: 917
Rejestracja: 13 Paź 2017 21:26

Re: Kosmetyki dobrej jakości

Postprzez ameba » 13 Gru 2021 10:05

Warto także rzucić okiem na kosmetyki the balm cosmetics: https://lavandin.pl/pl/producers/the-ba ... 79399.html . Są to oryginalne kosmetyki do makijażu. Uważam, że będziecie zadowolone z tego wyboru.
ameba
 
Posty: 1097
Rejestracja: 26 Maj 2016 16:18

Re: Kosmetyki dobrej jakości

Postprzez kepav » 25 Gru 2021 18:20

Polecam wam kapsułki Neoglandyna, które mają w składzie olej z lnu i ogórecznika, a dodatkowo w ich formule są kwasy tłuszczowe, odpowiedzialne za utrzymanie skóry w zdrowej kondycji. Zachęcam do zakupu takiego suplementu by zadbac o zdrowie.
kepav
 
Posty: 217
Rejestracja: 10 Mar 2017 19:46

Re: Kosmetyki dobrej jakości

Postprzez kelosol » 26 Gru 2021 18:28

Jeśli chcecie farbować włosy w domu, to może zainteresuje was ta oferta farby Color&Soin. Macie tam duży wybór odcieni, a do tego farba ma rewelacyjny skład i nie niszczy włosy. Polecam serdecznie do wypróbowania.
kelosol
 
Posty: 205
Rejestracja: 19 Lut 2017 14:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości