Ciekawe prezenty

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Re: Ciekawe prezenty

Postprzez azorahai » 25 Paź 2021 15:22

Wiecie co, jak już jesteśmy w temacie prezentów, to powiem wam, że na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/na ... -doroslych można znaleźć naprawdę bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie. Mnie ostatnio udało się tam znaleźć bardzo interesujące książki w atrakcyjnych cenach. Zerknijcie sobie tam, a przekonacie się sami
azorahai

Postprzez bizneswoman1 » 26 Paź 2021 20:50

Z prezentami różnie to bywa, ale zawsze staram się wybrać jakiś unikatowy, szczególnie, gdy chodzi o bliską osobę. Bambusowe ręczniki kąpielowe zauważyłam ostatnio na promocji i zamówiłam jedną sztukę dla męża. Póki co schowałam ten prezent i wręczę mężowi na Święta. Jestem przekonana, że się ucieszy bo ostatnio nawet narzekał, że zbyt długo wyciera się aktualnym ręcznikiem.
bizneswoman1

Postprzez Buziak12 » 27 Paź 2021 14:32

Według mnie dla kobiet świetnym prezentem może być coś z zakresu biżuterii, i nie trzeba wcale na nią wydawać mnóstwa pieniędzy. Sama w sklepie Elori kupiłam dla swojej siostry kolczyki ze stali chirurgicznej i zapłaciłam za nie niespełna 50 złotych. Z wręczeniem prezentu czekam do Świąt, mam nadzieje, że ich nie znajdzie do tego dnia. :D
Buziak12

Postprzez kazia74 » 30 Paź 2021 14:41

Można też dać komuś w prezencie książkę. Uważam, że to jest bardzo dobry pomysł na prezent. Myślę, że zaciekawić Was mogą także na przykład ebooki: https://ksiegarnia.pwn.pl/ebooki . Sama chętnie otrzymałabym taki prezent.
kazia74

Poprzednia

Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości