Zapracuj na swoją emeryturę w ciągu 3-5 lat!

Sytuacja na rynku pracy. Oferty pracy i współpracy, profesjonalne dokumenty do szukania pracy LM, CV, podanie o pracę - http://ekasa.com.pl , wskazówki jak odpowiadać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zapracuj na swoją emeryturę w ciągu 3-5 lat!

Postprzez concord » 09 Sie 2012 15:35

Witam!

Poszukuję ludzi (najlepiej z rejonu warmińsko-mazurskiego) do współpracy w marketingu wielopoziomowym w firmie FM Group.

O więcej informacji proszę pisać na e-mail:
concord123@o2.pl
concord
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Sie 2012 12:26

Re: Zapracuj na swoją emeryturę w ciągu 3-5 lat!

Postprzez veronika » 16 Lis 2012 15:01

Uwielbiam taki biznes trochę pracy i jesteś ustawiony na całe życie - każdy by tak chciał. Ale puki co wysyłam swoje kolejne CV i przygotowuje sie do rozmowy kwalifikacyjnej.
list motywacyjny biuro i sekretarka
veronika
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 Lis 2012 14:54

Re: Zapracuj na swoją emeryturę w ciągu 3-5 lat!

Postprzez ola22 » 21 Lis 2012 20:26

Lepiej wymyślić podobny biznes i być na samej górze piramidki.Pierwsza taka firmą która wpadała na pomysł, marketingu szeptanego to Amway, potem już poleciało, większość firm ma podobny system działania
ola22
 
Posty: 20
Rejestracja: 20 Lis 2012 12:06

Re: Zapracuj na swoją emeryturę w ciągu 3-5 lat!

Postprzez Polak » 25 Paź 2014 19:45

Nigdy nie warto wchodzić w takie biznesy. Lepiej zaczać interesować się normalnym inwestowaniem niż jakimiś piramidami. A jak się nie ma na początek kapitału to trzeba go po prostu zarobić-wypracować.

Jak już się posiada pewne środki finansowe można pomyśleć o inwestycjach. Jestem ciekawy waszego zdania np. o tego typu inwestycjach w złoto http://inwestycje.mennica.com.pl/zloto/ - mam tu na myśli przede wszystkim zakup złotych monet.

Jestem ciekaw, czy ktoś z was korzystał już z takiej formy inwestowania, jakie macie porady dla początkujących i ogólnie jak oceniacie taką formę inwestowania. Zapraszam do dyskusji. Dla mnie ten sposób inwestowania w złoto jest bardzo ciekawy dlatego szukam na różnych forach informacji o tych zagadnieniach.
Polak
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 Paź 2014 15:54

Re: Zapracuj na swoją emeryturę w ciągu 3-5 lat!

Postprzez Tatanka » 11 Gru 2014 16:22

Nie jestem przekonana, że to praca dla każdego, dająca nie tylko satysfakcję, ale i godziwe pieniądze. Jakoś patrzę na tych domokrążców, i sobie myślę, że to taka akcja desperacja... jak desperat nie ma pracy, to się każdej brzytwy chwyci...
Tatanka
 
Posty: 89
Rejestracja: 04 Kwi 2014 22:18

Re: Zapracuj na swoją emeryturę w ciągu 3-5 lat!

Postprzez burn » 02 Lut 2015 15:57

Jakoś nie wierzę w to, że tak szybko da się zarobić.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Zapracuj na swoją emeryturę w ciągu 3-5 lat!

Postprzez Naziarnkugrochu » 16 Lut 2015 10:33

Co do opisywanych tu piramidek,
to trochę śmiech mnie bierze, bo każda firma jest piramidą,
łącznie z państwem i kościołem;)

---
Jak zarabiać z wykorzystaniem internetu?
Bez klikania w reklamy i innych bajek.
http://praca.twoje.info.pl
Naziarnkugrochu
 
Posty: 126
Rejestracja: 08 Lut 2014 17:21
Miejscowość: Polska miejscowość gdzieś tam nad jeziorem:)

Re: Zapracuj na swoją emeryturę w ciągu 3-5 lat!

Postprzez roksana » 04 Mar 2015 16:38

Mi ciężko w takie cuda uwierzyć i jak na razie wybieram się na kolejne szkolenie z pracy: szkolenia płace w Toruniu.
W sumie to nie wiem czy w ogóle bym tak chciała, bo jakie by mi potem zostały cele do osiągnięcia. Czułabym się wypalona i bez nowych perspektyw.
roksana
 
Posty: 224
Rejestracja: 18 Kwi 2014 16:30

Re: Zapracuj na swoją emeryturę w ciągu 3-5 lat!

Postprzez Natasza » 28 Mar 2015 18:37

veronika napisał:Uwielbiam taki biznes trochę pracy i jesteś ustawiony na całe życie .


Jesteś w błedzie, nie ma czegoś takiego jak "trochę pracy i jesteś ustawiony na całe życie" :mrgreen:
A jeśli ktoś Ci wciska taki kit to kłamie.
Żeby być ustawionym na całe życie to albo trzeba ładnych lat pracy i odpowiedniego biznesu, albo szczęścia w totka;)

A co do pracy która może dac fajne efekty, ale nie przy myśleniu, ze coś tam zrobię i bosko w miliony zrobię...
to prosze tutaj.
Natasza
 
Posty: 173
Rejestracja: 04 Kwi 2014 11:42

Re: Zapracuj na swoją emeryturę w ciągu 3-5 lat!

Postprzez magda906 » 23 Mar 2016 11:54

Polak napisał:Nigdy nie warto wchodzić w takie biznesy. Lepiej zaczać interesować się normalnym inwestowaniem niż jakimiś piramidami. A jak się nie ma na początek kapitału to trzeba go po prostu zarobić-wypracować.

To prawda. Tylko inwestując w stabilne instrumenty można coś zyskać. Ciekawą opcją są obecnie inwestycje alternatywne w alkohole np. w whiskey. Okazuje się, ze są to inwestycje bezpieczne i z całkiem niezłą stopą zwrotu. Tutaj http://wealth.pl/inwestycje-alternatywne/whisky/inwestowanie-w-whisky można poczytać na ten temat.
magda906
 
Posty: 526
Rejestracja: 19 Kwi 2014 08:04


Wróć do Praca

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości