Transport

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Transport

Postprzez pik » 02 Mar 2016 15:31

Uważam, że może zainteresować was również oferta dostępna w BANEX Transport. Jeśli chodzi o profesjonalny transport ciężarowy, to jest to najlepsza tego typu firma, z jaką miałem okazję współpracować. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą, jeżeli tego typu usług poszukujecie.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: Transport

Postprzez igregor » 02 Mar 2016 20:12

Polskie firmy mają konkurencyjne stawki w Europie. Jest w czym wybierać.
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Transport

Postprzez burn » 06 Mar 2016 13:55

A jakie mają zabezpieczenia produktów? Bo najlepsze do tego są pojemniki plastikowe erg-system.pl, które są wytrzymałe i mają wszelkie niezbędne certyfikaty.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Transport

Postprzez bizgirl » 07 Mar 2016 13:53

Też jestem ciekawa. Jeśli zaś chodzi o transport, to ja czytałam niedawno o tym, co musisz wiedzieć, jak chcesz sprowadzać towary z Chin. Jeśli ten temat Was interesuje, to zajrzyjcie koniecznie.
bizgirl
 
Posty: 663
Rejestracja: 01 Mar 2016 15:44

Re: Transport

Postprzez zott » 14 Mar 2016 02:18

Firma transportowa to podstawa. W przypadku Grecji oferuję ofertę tej firmy: http://www.transportgrecja.pl/ :) Mają ciekawe propozycje, a słyszałam o nich dobre opinie.
zott
 
Posty: 541
Rejestracja: 21 Maj 2013 12:01

Re: Transport

Postprzez Zaopatrzeniowiec » 19 Mar 2016 00:16

Cały proces transportu nie może przebiegać bez palet drewnianych. Wszak to właśnie na nich ładowane są opakowania jednostkowe oraz zbiorcze na naczepy do ciągników siodłowych. Mój kuzyn posiada firmę transportową, a ponadto dzięki wyrobionym kontaktom pośredniczy w kanale dystrybucji palet i handluje paletami świadcząc jednocześnie usługi transportowe.

Palety bierze od producenta palet SANTI - posiadają na swojej głównej stronie przejrzysty katalog oferowanych produktów Just In Time - http://www.santi-palety.pl

Spełniają normy jakościowe największych odbiorców bezpośrednich palet przemysłowych stąd też długoletnia współpraca z tą firmą. Producent palet po prostu musi być solidny i rzetelny, a palety pochodzące z SANTI na pewno takie są. Firma posiada bardzo nowoczesny park maszynowy więc można zamówić u nich palety pochodzące z montażu automatycznego jak i ręcznego pneumatycznego.

Będąc u nich jako kierowca po palety ciężarówką kuzyna nie sądziłem, że produkcja palet jest tak skomplikowana i czasochłonna. Ponadto widać, ze solidny produkt opłacony jest dużymi wydatkami na modernizację linii produkcyjnej. Palety warto zamawiać w ilości 756 szt. bo tyle właśnie wchodzi na standardową naczepę typu TIR. W SANTI mieli duży plac manewrowy i krótki czas awizacji i załadunku. Ponadto pyszne ciasto i kawa. Prawdziwie vipowska obsługa klienta :)

Firma ciągle się rozwija, trochę ciężko trafić jednak od zjazdu z Węzła Wieluń drogi ekspresowej S8 mamy zaledwie około 5.5 km do celu. Załadunek sprawny otwieram u nich tylko jeden bok naczepy.
Zaopatrzeniowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 Mar 2016 00:00

Re: Transport

Postprzez medalio » 27 Mar 2016 00:00

Tak, ale jeśli przewozisz zwierzę psa czy kota musisz sam zadbać o transport. Najlepiej i najwygodniej przewozić go własnym autem jak ktoś ma. Ale i tak trzeba zaopatrzyć się w dobry transporter niezależnie jakim środkiem transportu będziemy podróżowali.
medalio
 
Posty: 14
Rejestracja: 14 Sie 2015 02:24

Re: Transport

Postprzez DominikaSz » 30 Mar 2016 10:14

Jeśli nie macie bardzo dużo rzeczy do przewiezienia to może zamiast wynajmować firmę wypożyczyć przyczepkę - link do strony.
DominikaSz
 
Posty: 45
Rejestracja: 20 Sty 2016 14:59

Re: Transport

Postprzez Ajlar » 11 Kwi 2016 14:09

Przed sprowadzaniem jakichkolwiek towarow z Chin trzeba wiedziec, ze wystepuje podwojne zaksiegowanie - oddzielnie dla celów podatku dochodowego oraz VAT. Wiecej informacji na ten temat mozna znalezc na stronie: http://pomoc.wfirma.pl/-jak-zaksiegowac ... row-z-chin - wszystko ladnie i przejrzyscie opisane. Mozna tam takze znalezc wiele ciekawych i przydatnych informacji w tym temacie.
Ajlar
 
Posty: 703
Rejestracja: 29 Wrz 2015 11:55

Re: Transport

Postprzez roksana » 20 Maj 2016 13:31

Jeśli planujecie założyć własną firmę transportową, to na pewno przydają Wam się namiary na gadżety samochodowe, typu: chlapacze, proporczyki, ozdoby, itp.
Polecam sprawdzić sobie sklep "eport2000.pl/tir" ponieważ posiadają rewelacyjny tego typu asortyment.
roksana
 
Posty: 224
Rejestracja: 18 Kwi 2014 16:30

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości