Które banki mają najlepsze konto?

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Re: Które banki mają najlepsze konto?

Postprzez majastras » 09 Lut 2016 17:30

Dokładnie, najlepiej samemu przejrzeć rankingi internetowe i zadecydować co jest najlepsze dla siebie.
majastras
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Lut 2016 17:27

Re: Które banki mają najlepsze konto?

Postprzez Kamila » 10 Lut 2016 15:09

Nie ma jednego, uniwersalnego konta bankowego, które spodoba się wszystkim, bez wyjątku :). Warto pamiętać, że konto służy nam do rozmaitych rozliczeń – zarówno tych na mniejszą, jak i większa skalę, dlatego warto ustalić kryteria, którymi będziemy się kierować przy jego wyborze. Tylko w ten sposób dokonamy dobrego wyboru. Na pewno trzeba wziąć pod uwagę koszty prowadzenia konta, a także usługi dodatkowe, takie jak chociażby dostępność przelewów. Tutaj kilka ciekawych informacji mówiących o tym, że dla sporej liczby klientów banków najważniejszą cechą przelewu jest jego szybkość - http://www.kir.pl/o-nas/aktualnosci/sondaz-przelew-w-banku-ma-byc-szybki,96.html. Poza tym duże znaczenie ma także dostępność placówek i bankomatów.
Kamila
 
Posty: 62
Rejestracja: 26 Mar 2014 12:46

Re: Które banki mają najlepsze konto?

Postprzez AgaM25 » 12 Lut 2016 19:46

Jest tyle banków na rynku, że naprawdę cieżko zdecydować się na jeden... Banki mają to do siebie, że ich oferty są bardzo podobne. Najlepszym według mnie sposobem jest po prostu zapoznanie się z ofertami, z opiniami , a także z rankingiem. Te i inne ciekawe rzeczy znajdziesz na tej stonce http://konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/.
AgaM25
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 Paź 2015 20:17

Re: Które banki mają najlepsze konto?

Postprzez Ares » 15 Lut 2016 09:36

Tutaj macie ranking kont bankowych. Myślę, że może wam się przydać przy wyborze najlepszej oferty konta bankowego. Myślę, że takie miejsca zawsze warto odwiedzić przed dokonaniem wyboru.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Które banki mają najlepsze konto?

Postprzez mamakizio » 15 Lut 2016 17:35

Dla mnie mBank i ING są bezkonkurencyjne, ale to moje subiektywna opinia...
mamakizio
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 Lut 2016 17:47

Re: Które banki mają najlepsze konto?

Postprzez hania31 » 01 Mar 2016 20:40

Według mnie ING bank jest okej, albo mBank... To w sumie zależy czego konkretnie oczekujesz od banku, jakie są twoje wymagania . Porównaj sobie konta bankowe, warto w ogóle zapoznać się z ofertami banków, trzeba wiedzieć co i jaki bank oferuję. Można też zasugerować się opinią innych.
hania31
 
Posty: 8
Rejestracja: 09 Lip 2015 12:52

Re: Które banki mają najlepsze konto?

Postprzez kasia222 » 02 Mar 2016 19:39

Według mnie ING bank jest okej, albo mBank... To w sumie zależy czego konkretnie oczekujesz od banku, jakie są twoje wymagania . Porównaj sobie konta bankowe, warto w ogóle zapoznać się z ofertami banków, trzeba wiedzieć co i jaki bank oferuję. Można też zasugerować się opinią innych.
kasia222
 
Posty: 2
Rejestracja: 15 Sty 2016 11:41

Re: Które banki mają najlepsze konto?

Postprzez pik » 28 Kwi 2016 13:40

Sprawdźcie dostępne na http://konto-w-banku.pl/pierwsze-konto- ... cac-uwage/ artykuły dotyczące kont bankowych. Myślę, że z tych artykułów o kontach bankowych można dowiedzieć się naprawdę sporo, więc warto się z nimi zapoznać.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: Które banki mają najlepsze konto?

Postprzez basia22 » 09 Maj 2016 20:42

Teraz jest dość sporo banków z ciekawą ofertą, choćby ING albo Smart bank. Kiedy ja miałam założyć konto to duzo czytałam, żeby wiedzieć jak najwięcej i się nie ''wkopać'' ;) Poszperałam trochę w necie, i znalazłam serwis który wszystko ma w jednej pigułce - oferty kont bankowych, sesje elixir i opinie klientów o kontach.
basia22
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Maj 2016 20:42

Re: Które banki mają najlepsze konto?

Postprzez katamiodu » 13 Maj 2016 11:15

A widzieliście nową promocję w BGŻ Optima? Fajne konto połączone z lokatą. Dodatkowo mamy możliwość zarobienia 50 zł.
katamiodu
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Maj 2016 10:44
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron